AROMATERAPIE PRO DĚTSKOU POKOŽKUS láskou k dětem, s úctou k přírodě

Jemná přírodní péče založená na blahodárných účincích aromaterapie a nejčistších rostlinných olejích. To jsou dětské produkty Nobilis Tilia - vyvíjené s hlubokými znalostmi a dlouholetými zkušenostmi. Bohatý sortiment dětské kosmetiky nabízí maximálně šetrnou péči pro citlivou pokožku dětí již od narození až po školní věk. Nechybí ani výrobky, které dětem uleví při nachlazení a dětských bolístkách. Díky složení obohacenému o éterické oleje navíc přirozeně podpoříte dětskou imunitu, zklidníte neposednou mysl a obohatíte každodenní péči o láskyplné voňavé rituály. 

Aby se mohli zákazníci lépe orientovat v ryzosti přírodních produktů, svoji kosmetickou produkci nechala Nobilis Tilia už v roce 2007 zaštítit certifikátem CPK. Označení CPK a CPK bio garantuje čistě přírodní a bio organické ingredience. V Nobilis Tilia pečlivě dbají na výběr těch nejlepších surovin a šetrný výrobní proces. A proto i nová dětská řada nese toto označení.

Čas v koupelně se stane relaxačním rituálem

Důkladná, ale šetrná očista zadečků a intimních partií je základ v každodenní péči o naše nejmenší. Výrobky Nobilis Tilia mají jemné složení, odstraňují nečistoty, ale nevysušují. Pokožku zvláčňují a promastí, čímž působí i jako prevence a následná péče při opruzeninách. V paletě produktů nechybí pěna a olej do koupele, se kterými si užijete společné relaxační chvilky.

Přípravky pro péči o tělo jsou jemně provoněny bylinným nebo citrusovým aroma levandule, heřmánku či sladké mandarinky, které děti příjemně uvolní a naladí.

Čas v koupelně se tak pro vás stane radostným rituálem. S přírodní aromaterapeutickou kosmetikou Nobilis Tilia budete vždy správně pečovat o citlivou pokožku, mysl i imunitu vašich dětí a zároveň prohloubíte vzájemný rodičovský vztah. Příjemné vůně éterických olejů si děti snadno oblíbí a stavají se pomocníkem v jejich zdravém vývoji. V tom je aromaterapie jedinečná. Dětská kosmetika Nobilis Tilia chrání, vyživuje a posiluje imunitu. 

Dětský koupelový olej Ríša

Lachtan Ríša je koupelový olej s vysokým obsahem bio sójového oleje. Je speciálně připraven pro péči o citlivou pokožku dětí již od narození. Neobsahuje žádné éterické oleje, které by svým aroma narušovaly vzájemné pouto mezi maminkou a miminkem, ani alergeny, které by mohly vyvolat nežádoucí reakci pokožky. Šetrné složení zabraňuje vysoušení, pokožku zvláčňuje a zanechává ji sametově hebkou.

Prodejní cena je 314 Kč.

Dětský mycí olej na zadečky Míša

Mýval Míša je mycí olej s obsahem bio slunečnicového rostlinného oleje. Důkladně, ale šetrně vyčistí pokožku dětských zadečků, které se celý den těsnají pod plenkami. Jeho jemná konzistence zvláční a vytvoří ochranný film, čímž působí jako prevence před vznikem opruzenin. Bylinková vůně éterického oleje z heřmánku římského zároveň zklidní namáhanou pokožku i dětskou mysl a vám zpříjemní přebalování. Je určen všem rodičům, kteří upřednostňují ekologické řešení čistoty před jednorázovými ubrousky.

Prodejní cena je 334 Kč.

V dětské řadě najdete ještě pěnu do koupele Matylda, která vytvoří bohatou pěnivou koupel, jakou děti milují. Lahodný Dětský BIO sirup s jitrocelem Emílek pomůže při nachlazení. Přidané bylinné extrakty a éterické oleje vhodné od 9. týdne věku, přispívají k harmonizaci mysli, posilují imunitu, přinášejí radost a zklidňují před spaním. Dětský mycí olej na zadečky Míša a Dětský koupelový olej Ríša  najdete i v dárkové sadě k narození miminka, o kterou můžete v průběhu října na Magazínu soutěžit. Více informací ZDE.

NAŠE SOUTĚŽ

Zapojte se v říjnu do soutěže o 3 sady K narození miminka od Nobilis Tilia s BIO mycím olejem Míša a BIO koupelovým olejem Ríša, speciálně pro právě narozená miminka. Odpovězte na soutěžní otázku a pošlete svoji odpověď do 31. 10. na magazin@hcom.cz.

Heslo: Nobilis

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje Dětský BIO sirup s jitrocelem ze sortimentu dětské řady Nobilis Tilia?

a) Jarmílek

b) Emílek

Nápovědu můžete najít ZDE

   
Zpět