NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTUNázev produktu:

CANVIT Mobilita kloubní výživa pro koně 500 g

Kategorie produktu: jiné

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Kloubní výživa pro koně s jablečnou příchutí. Pro rychlé vyřešení bolestí kloubů s kyselinou hyaluronovou.

Řeší akutní i chronické kloubní obtíže (kulhání, bolesti kloubů, omezená hybnost, artróza, artritida, poúrazové stavy, poškození šlach a vazů atd.)

https://www.milujupohyb.cz/canvit-mobilita-kone/


Název produktu:

Möller´s Omega-3 Želé rybičky s vitaminem D


Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Möller's, jedna z nejstarších norských značek založena v roce 1854, přináší na český trh nový produkt vhodný pro děti od 3 let.

Möller's Omega-3 Želé rybičky rozšiřuje řadu produktů Möller's bohatou především na Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA.

Balení Möller's Omega-3 Želé rybičky je složeno ze 45 chutných želé žvýkacích tablet s malinovou příchutí obohacené o:

  • Vitamin D3, který přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA, které přispívají k normální činnosti srdce. DHA - přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku

Doporučená denní dávka jsou 2 želé tablety

Distribuce: u všech distributorů

https://www.mollersomega3.cz/


Název produktu:

Swiss NatureVia Laktobacily 5 IMUNITA


Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií. Extra síla 15 miliard CFU* v 1 kapsli. Ochrana bakterií - enkapsulace BIO-SUPPORTTM.

BIO-SUPPORTTM technologie podstatně zvyšuje životaschopnost, prodlužuje životnost, odolnost a stabilitu bakterií. Nově s vitaminem C pro podporu imunity.

*CFU - počet bakterií v okamžiku výroby


https://www.naturevia.cz/e-shop/imunita-a-energie/laktobacily-5-imunita-3/


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Lactase Sedatif Právní poradna Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

JARNÍ DETOXIKACE ORGANISMU POZOR NA INTOLERANCI LAKTÓZY LZE UŽÍVAT KOLAGEN I V PRŮBĚHU TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PYLOVÁ ALERGIE ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... REZISTENCE BAKTERIÍ NA ANTIBIOTIKA JE VĚTŠÍ PROBLÉM, NEŽ SE ZDÁ TELEMEDICÍNA ANO – ALE ROZUMNĚ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE KOJENECKÁ VÝŽIVA NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ DUBNA NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 5-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA JAK POSÍLIT IMUNITNÍ SYSTÉM VITAMINEM D JAK PODPOŘIT PLODNOST V KARANTÉNĚ? 10 DŮVODŮ, PROČ SE NECHAT OČKOVAT ČÍHÁ V POTRUBÍ UZAVŘENÝCH PROVOZOVEN LEGIONELLA? STUDIE JÁ A COVID-19 AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII KORONAVIRU

RELAX

KLOUBNÍ VÝŽIVA PRO PSY CANVIT CHONDRO FILLERINA V BOJI S ČASEM PROČ JSOU ZINEK A SELEN DŮLEŽITÉ PRO NAŠE TĚLO NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ JAK V KARANTÉNĚ NEPŘIBRAT A ZŮSTAT FIT? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY JAK SPRÁVNĚ UCHOVÁVAT POTRAVINY? ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz