ÚČESY PRO TENTO PODZIM



Francouzský vkus je známý svou jednoduchostí, čistotou, která je vždy sofistikovaná. Tým kadeřníků Franck Provost zastává názor, že každé vlasy jsou jedinečné. Všechny střihy, které přináší nová kolekce s příhodným názvem ,,Nadčasová", jsou hodnocené jako nevyhnutelný trend budoucnosti. Naleznete zde dlouhé a elegantní, čtvercové a grafické nebo krátké hair stylingy, které evokují návrat do 70.let minulého století a inspirují svou nespoutaností a svobodou, která je s touto érou spjata. 

Podzimní kolekce francouzského kadeřnictví Franck Provost

Mezi hlavními trendy se objevuje dégradé střih, který umožnuje u dlouhých vlasů provzdušnit účes a vytvořit tak pohyb po celé délce vlasů.

Fuzzy střihy, které dodávají účesu mobilitu jsou dalším výrazným prvkem této kolekce.

Vlasy tzv. "mořské pany" jsou trend, který můžeme zahlédnout na přehlídkových molech. Vroubkovaná vlnovka s hladkými kořeny a konečny se opět vrací na scénu!

Naleznete zde ale také hladký styling, při kterém se pracuje s fénem takovým způsobem, že se uzavřou écailles (v překladu šupiny na vlasovém vláknu).

Zajímavý je i graficky čtvercový střih, mírně zúžený na konturách obličeje, jež umožňuje zachovat veškerou hustotu vlasů a zajišťuje ultramoderní výsledek. 

AW21 nabízí speciální techniky:

  • Balayage 2 zlata 

Balayage 2 zlata je exkluzivní technika Franck Provost, která se aplikuje na celou délku vlasů a klade se velký důraz na konečky, které stejně jako je tomu po letní dovolené, jsou přirozeně zesvětlené.

  • Brun Cashmere 

Exkluzivní technika Franck Provost. Jedná se o studenou hnědou spojenou s několika světlými prameny, toto dodá hloubku tomuto sestřihu. Diamond zde dodá jas.

  • Indianské léto 

Exkluzivní technika Franck Provost, který vytváří přirodní sluneční efekt, a to vše díky několika světlým pramenům vytvořeny bez tepla a bez amoniaku. Tento účes je personalizovaný, vytvaruje a rozjasní vaši tvář. Tato technika je finalizována Diamondem, který tomuto účesu dodá lesk.

V roce 1975 otevřel Franck Provost svůj první salon. Díky spokojenosti, důvěře a obrovském nadšení pro toto nádherné povolání jsou dnes salony Franck Provost po celém světě a navštěvují je ročně miliony žen i mužů. Účesy jsou elegantní, střihy se snadno upravují a pohodlně nosí, barvy kopírují přírodu a záblesky slunce ve vlasech rozjasní vaši tvář. Každý se za vámi otočí!

V ČR naleznete 3 kadeřnické salóny Franck Provost, například v samém centru Prahy ve Slovanském domě v ulici Na Příkopě a v Karlových Varech je salón Franck Provost v Grandhotelu Pupp.

Více na https://www.franckprovost.cz/index.html

Zpět