VOŇAVÝ DOTEK PŘÍRODY Z VLČÍ HORYReceptury postavené na síle éterických olejů, průkopník přírodní aromaterapeutické péče u nás, malá rodinná výroba s vice jak 25letou tradicí - to je Nobilis Tilia. Kosmetické přípravky vznikají uprostřed krásné přírody - ve Vlčí Hoře u České Lípy. Od roku 1994 zde vytváří s vášní a pokorou přípravky účinně pečující o pleť i celkovou životní harmonii.

V nabídce Nobilis Tilia naleznete dámskou, dětskou, ale i pánskou přírodní kosmetiku pečující o pleť, tělo i vlasy. Nutno zmínit i speciální těhotenskou řadu nebo nepřeberné množství aromaterapeutických olejů, jež jsou zásadní složkou každého produktu. V širokém portfóliu si každý vybere podle věku nebo typu pokožky.

Certifikovaná přírodní kosmetika Nobilis Tilia obsahuje vysoce bioaktivní látky, které jsou tělu zcela přirozené a pomáhají pleť regenerovat a vyživovat, a tím udržovat její zdravý vzhled. Ovšem, Nobilis Tilia není jen přírodní kosmetika, je to hlavně hluboká síla aromaterapie.

Neexistuje nic účinějšího na všechny úrovně našeho cítění, než jsou přírodní éterické oleje. Voní nám, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví," říká spolumajitelka Nobilis Tilia Adéla Zrubecká.

Aby se mohli zákazníci lépe orientovat v ryzosti přírodních produktů, svoji kosmetickou produkci nechala Nobilis Tilia zaštítit certifikátem CPK. Označení CPK garantuje čistě přírodní a bio organické ingredience. V Nobilis Tilia pečlivě dbají na výběr těch nejlepších surovin a šetrný výrobní proces.


Nobilis Tilia

Začínali v Krásné Lípě (latinsky Nobilis Tilia), která dala společnosti nejen jméno, ale také cit pro krásu, vůně a pomoc lidem. Se sny o vytvoření Centra aromaterapie přišla výzva - Vlčí Hora. Probudila v lidech z Nobilis Tilia vše, co takový název může probudit - zvědavost, odhodlání, odvahu.

Radost a respekt. Vytrvalost i trpělivost. 


 

Jarní novinky z Vlčí Hory

Objevte účinné, a přitom maximálně šetrné receptury Nobilis Tilia, které pečují o krásu a optimální výživu vaší pleti a harmonizují náladu. Pro jarní sezónu je například připravena novinka v podobě BIO Zvláčńujícího krému na nohy. Připravte svá chodila na léto a poděkujte jim jemnou přírodní péčí v podobě rituálu.

Vydatný krém pro každodenní péči zjemňuje a chrání pokožku chodidel, změkčuje ji a pomáhá předcházet bolestivému popraskání ztvrdlé kůže. Kombinace výživných bio rostlinných másel a olejů nechává vaše nohy dýchat, zatímco extrakt z medu pokožku důkladně regeneruje a zjemňuje. Při pravidelném ošetření krém vyrovnává obsah vody v pokožce a vaše chodidla tak snáze odolávají zátěži z nejrůznějších vnějších vlivů. S přírodním aromaterapeutickým krémem se i každodenní péče o nohy stává příjemným smyslovým zážitkem.

Osvěžující citrusovo-kafrová vůně povznese běžnou péči na osvěžující rituál a dodá vám pocit lehkosti od nohou až k hlavě.

Doporučená prodejní cena v obsahu 50ml je 249 Kč.

Více na: www.nobilis.cz

ZAPOJTE SE DO BŘEZNOVÉ SOUTĚŽE O PĚT BIO ZVLÁČŇUJÍCÍCH KRÉMŮ NA NOHY!


Správnou odpovědí na soutěžní otázku se dostanete do losování o pět BIO Zvláčňujících krémů na nohy Nobilis Tilia.

Pište do konce března na magazin@hcom.cz, heslo Nobilis Tilia.

 

Soutěžní otázka: Jaké éterické oleje obsahuje BIO Zvláčňující krém na nohy?

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Lactase Sedatif Právní poradna Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

JARNÍ DETOXIKACE ORGANISMU POZOR NA INTOLERANCI LAKTÓZY LZE UŽÍVAT KOLAGEN I V PRŮBĚHU TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PYLOVÁ ALERGIE ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... REZISTENCE BAKTERIÍ NA ANTIBIOTIKA JE VĚTŠÍ PROBLÉM, NEŽ SE ZDÁ TELEMEDICÍNA ANO – ALE ROZUMNĚ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE KOJENECKÁ VÝŽIVA NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ DUBNA NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 5-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA JAK POSÍLIT IMUNITNÍ SYSTÉM VITAMINEM D JAK PODPOŘIT PLODNOST V KARANTÉNĚ? 10 DŮVODŮ, PROČ SE NECHAT OČKOVAT ČÍHÁ V POTRUBÍ UZAVŘENÝCH PROVOZOVEN LEGIONELLA? STUDIE JÁ A COVID-19 AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII KORONAVIRU

RELAX

KLOUBNÍ VÝŽIVA PRO PSY CANVIT CHONDRO FILLERINA V BOJI S ČASEM PROČ JSOU ZINEK A SELEN DŮLEŽITÉ PRO NAŠE TĚLO NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ JAK V KARANTÉNĚ NEPŘIBRAT A ZŮSTAT FIT? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY JAK SPRÁVNĚ UCHOVÁVAT POTRAVINY? ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz