Cookie Consent by Free Privacy Policy website


AROMATERAPEUTICKÉ OPALOVÁNÍ S NOBILIS TILIAVyrážíte na hory nebo za teplem k moři? Dopřejte vaší pokožce šetrné opalování s přírodními produkty. V nabídce Nobilis Tilia naleznete opalovací mléka - Opalovací mléko SPF 30 a Opalovací mléko SPF 15 a pro děti Opalovací mléko Josefínka SPF 30. Pečlivě vybrané složení je šetrné k přírodě a dodává mléku lehkou, nebělící konzistenci, hydrataci a jemnou bylinkovou vůni. Veškeré produkty Nobilis Tilia si také můžete otestovat v nové Pražské prodejně v Pasáži Platýz. Přijďte si užít voňavé kosmetické zázraky s léčivou sílou esenciálních olejů.

Abychom se opalovali zdravě, je třeba myslet na složení přípravků. Běžně používané ochranné látky mohou být toxické, což má negativní dopad nejen na naši pokožku, ale také na přírodu. Nanočástice se při koupání uvolňují do vody, a mají tak negativní dopad na mořské živočichy a korály. Přírodní ochranné přípravky mají tu výhodu, že působí okamžitě. Minerální UV filtry se nevstřebávají do kůže, zůstávají na jejím povrchu a UV záření odrážejí jako zrcadlo.

Opalovací péče Nobilis Tilia obsahuje vše, co by zdravé a bezpečné přípravky měly poskytnout. Mléka disponují faktory SPF 15 a SPF 30. Zaručují voděodolnost a bezpečnou ochranu před UVA a UVB zářením díky použití fyzikálního UV filtru oxidu titaničitého. Pečlivě vybrané složení šetrné k přírodě, je doplněné vitaminem E, D-panthenolem a bio jojobovým olejem, a dodává mléku lehkou, nebělící konzistenci, hydrataci a jemnou bylinkovou vůni. Pro citlivou pokožku nejmenších dětí připravili Opalovací mléko Josefínka s UV faktorem 30, jež obsahuje éterický olej z levandule, který jemnou dětskou pokožku zklidňuje.

Mezi výrobky Nobilis Tilia se ukrývají poklady, které pokožka bude po slunění milovat. Tělové mléko Karité s bambuckým máslem a jojobovým olejem pokožku po slunění vyživí a zklidní a je vhodné i pro jemnou dětskou pokožku.

......

NAŠE SOUTĚŽ

Zapojte se v lednu do soutěže o produkty opalovací péče Nobilis Tilia - Opalovací mléko SPF 30 a Opalovací mléko SPF 15. Odpovězte na soutěžní otázku a pošlete svoji odpověď do konce ledna e-mail: magazin@hcom.cz. Heslo: Nobilis. Tři z vás získají sadu s oběma přípravky. Nejen, že šetrně ochrání svoji pokožku, ale provoní ji i jemnou bylinkovou vůní.

 

Soutěžní otázka: Jaký vitamin obsahují opalovací produkty Nobilis Tilia?

Nápověda ZDE

Zpět

HEPATITIDY NEZNÁMÉ ETIOLOGIE U DĚTÍ

K 11. 5. 2022 byl celkový počet případů hepatitid u dětí po celém světě přibližně 450 včetně 11 úmrtí. Případy jsou hlášeny od začátku dubna, kdy se nemoc objevila ve Velké Británii. Některé děti musely podstoupit transplantaci jater. ECDC zveřejnilo dokument rychlé posouzení rizik (RRA) a zavedlo hlášení podrobných údajů o případech onemocnění do evropského hlásícího systému.

AKTINIUM V TERAPII NÁDORŮ

Ústav jaderné fyziky AV ČR uzavřel dlouhodobou dohodu o spolupráci s německou firmou Eckert & Ziegler AG, která se specializuje na výrobu radionuklidů pro lékařské účely. Německý partner investuje do vybavení a vědeckých experimentů směřujících k výrobě izotopu aktinia- (225Ac) pro terapii onkologických onemocnění. Tento radionuklid vysílá kaskádu částic alfa o vysoké energii, ale s velmi krátkým doletem v tkáni. Umožňuje tak přesné zacílení léčby i na malé nádory včetně nepatrných metastáz.

KVĚTNOVÉ STUDIO EDUCOMM

V květnovém vydání Studia Educomm uvidíte rozhovor na téma odvykání kouření s Mgr. Michaelou Dobrou, s PharmDr. Josefem Suchopárem se podíváte na interakce léků s potravinami a na aktuální téma elektronických poukazů jsme položili několik otázek PharmDr. Kopeckému z ČLnK. Absolvováním získáte 25 edubodů.

PÁTÝ KAMION POMOCI UKRAJINĚ

Ministerstvo zdravotnictví 5. května vypravilo ve spolupráci s Generálním ředitelstvím Hasičského záchranného sboru a se společností Alliance Healthcare v pořadí již pátý kamion léků na pomoc Ukrajině. 61 560 balení léčiv v souhrnné hodnotě téměř 4 milionů korun darovaly společnosti Herbacos Recordati s.r.o. a Valtix Pharma s.r.o. Darování je koordinováno v rámci Mechanismu civilní ochrany EU. Převezly se primárně léčivé přípravky pro léčbu infekcí močových cest způsobených bakteriemi, a také zdravotnický prostředek, který chrání poraněnou a odřenou pokožku.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

CELOSTNÍ MEDICÍNA
METABOLICKÁ ONEMOCNĚNÍ
PSYCHOLOGIE