Cookie Consent by Free Privacy Policy website


AROMATERAPEUTICKÉ OPALOVÁNÍ S NOBILIS TILIAVyrážíte na hory nebo za teplem k moři? Dopřejte vaší pokožce šetrné opalování s přírodními produkty. V nabídce Nobilis Tilia naleznete opalovací mléka - Opalovací mléko SPF 30 a Opalovací mléko SPF 15 a pro děti Opalovací mléko Josefínka SPF 30. Pečlivě vybrané složení je šetrné k přírodě a dodává mléku lehkou, nebělící konzistenci, hydrataci a jemnou bylinkovou vůni. Veškeré produkty Nobilis Tilia si také můžete otestovat v nové Pražské prodejně v Pasáži Platýz. Přijďte si užít voňavé kosmetické zázraky s léčivou sílou esenciálních olejů.

Abychom se opalovali zdravě, je třeba myslet na složení přípravků. Běžně používané ochranné látky mohou být toxické, což má negativní dopad nejen na naši pokožku, ale také na přírodu. Nanočástice se při koupání uvolňují do vody, a mají tak negativní dopad na mořské živočichy a korály. Přírodní ochranné přípravky mají tu výhodu, že působí okamžitě. Minerální UV filtry se nevstřebávají do kůže, zůstávají na jejím povrchu a UV záření odrážejí jako zrcadlo.

Opalovací péče Nobilis Tilia obsahuje vše, co by zdravé a bezpečné přípravky měly poskytnout. Mléka disponují faktory SPF 15 a SPF 30. Zaručují voděodolnost a bezpečnou ochranu před UVA a UVB zářením díky použití fyzikálního UV filtru oxidu titaničitého. Pečlivě vybrané složení šetrné k přírodě, je doplněné vitaminem E, D-panthenolem a bio jojobovým olejem, a dodává mléku lehkou, nebělící konzistenci, hydrataci a jemnou bylinkovou vůni. Pro citlivou pokožku nejmenších dětí připravili Opalovací mléko Josefínka s UV faktorem 30, jež obsahuje éterický olej z levandule, který jemnou dětskou pokožku zklidňuje.

Mezi výrobky Nobilis Tilia se ukrývají poklady, které pokožka bude po slunění milovat. Tělové mléko Karité s bambuckým máslem a jojobovým olejem pokožku po slunění vyživí a zklidní a je vhodné i pro jemnou dětskou pokožku.

......

NAŠE SOUTĚŽ

Zapojte se v lednu do soutěže o produkty opalovací péče Nobilis Tilia - Opalovací mléko SPF 30 a Opalovací mléko SPF 15. Odpovězte na soutěžní otázku a pošlete svoji odpověď do konce ledna e-mail: magazin@hcom.cz. Heslo: Nobilis. Tři z vás získají sadu s oběma přípravky. Nejen, že šetrně ochrání svoji pokožku, ale provoní ji i jemnou bylinkovou vůní.

 

Soutěžní otázka: Jaký vitamin obsahují opalovací produkty Nobilis Tilia?

Nápověda ZDE

Zpět

SVĚTOVÝ DEN BEZ TABÁKU

Před silnou závislostí, kterou vyvolává nikotin nejen v cigaretách, varují odborníci u příležitosti Světového dne bez tabáku. Ten připadá na 31. května. Při intenzivní léčbě pod dohledem specialistů nekouří po roce přibližně 35 % kuřáků. Možnosti této léčby hrazené ze zdravotního pojištění loni využilo jen 692 kuřáků, tedy pacientů s diagnózou F17. Závislost na nikotinu vzniká podle odborníků již u dětí. Typický věk pro první cigaretu je 10–12 let.

KVĚTNOVÉ STUDIO EDUCOMM

V květnovém vydání Studia Educomm uvidíte rozhovor na téma odvykání kouření s Mgr. Michaelou Dobrou, s PharmDr. Josefem Suchopárem se podíváte na interakce léků s potravinami a na aktuální téma elektronických poukazů jsme položili několik otázek PharmDr. Kopeckému z ČLnK. Absolvováním získáte 25 edubodů.

TÝDEN ŠTÍTNÉ ŽLÁZY

Letošní 14. ročník osvětové kampaně s názvem Týden štítné žlázy a podtitulem Rozumíte řeči štítné žlázy? se koná od 25. do 31. 5. a zaměří se na komunikaci mezi lékařem a pacientem. Cílem kampaně je zvýšit povědomí veřejnosti o poruchách štítné žlázy, což může lépe a včas diagnostikovat pacienty, kteří o svém onemocnění nevědí. Kampaň rovněž boří zakořeněné mýty o nemoci. V ČR je projekt, který podporuje společnost Merck, odborně zaštítěn Českou endokrinologickou společností ČLS JEP. Více informací na www.tydenstitnezlazy.cz.

MONKEYPOX

Virus opičích neštovic byl poprvé objeven v roce 1958. Jde o zoonotické onemocnění vyvolané virem rodu Orthopoxvirus z čeledi Poxviridae. K přenosu na člověka dochází při kontaktu s infikovaným zvířetem, člověkem nebo kontaminovaným materiálem. Virus se do těla dostává dýchacími cestami, sliznicemi a při poranění kůže. Z Evropy, USA a Austrálie je zatím v květnu hlášeno cca 100 případů nemoci, první nakažený v Česku zůstává v izolaci v ÚVN Praha.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

CELOSTNÍ MEDICÍNA
METABOLICKÁ ONEMOCNĚNÍ
PSYCHOLOGIE