Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnyHEDVÁBNÝ DOTEK SE SLUNEČNÍ OCHRANOUNaše kůže je největším tělním orgánem, který ho mimo jiné chrání před vnějšími činiteli, například klimatickými, do kterých počítáme i sluneční záření. Celoroční ochrana pleti je tedy nezbytným krokem k udržení její mladistvosti, oddálení projevů stárnutí a i k celkovému zdraví kůže.

Letos na farmaceutický trh vstoupila španělská dermokosmetika Laboratorios BABÉ. V rámci rozšiřování portfolia našim čtenářům aktuálně představujeme produkt pro celoroční používání - BABÉ Super Fluid SPF 50 s kyselinou hyaluronovou. Na výběr jsou hned dvě varianty: Tónovaný (Color) a Zmatňující (Mattifying) pro mastnou a aknózní pleť. 

Vysoká sluneční ochrana obličeje s kyselinou hyaluronovou

BABÉ Super Fluid SPF 50 s kyselinou hyaluronovou poskytuje vysokou ochranu obličeje před slunečním zářením s ultralehkou texturou a hedvábným pocitem. Fluid je vhodný pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější. Snadno používá a aplikuje, dokonale se přizpůsobí každé pleti. Hlavním atributem, a zároveň benefitem, je jeho textura, která se rychle vstřebává a zanechává pocit lehké, nemastné hydratace díky obsažené kyselině hyaluronové. Super Fluid nabízí každodenní vysokou ochranu obličeje SPF 50 před sluncem.

Ochrana pokožky 365 dní v roce, ať už jste v kanceláři nebo se opalujete na pláži

Používejte denně, vaše pokožka bude svěží a hedvábná na dotek. Super Fluid je také ochranným štítem proti infračerveným paprskům, modrému světlu vyzařovanému obrazovkami a mobilními zařízeními a znečištěním. BABÉ Super Fluid SPF 50 s kyselinou hyaluronovou je voděodolný a neštípe v očích.

FOTOPROTEKCE OBLIČEJE SE SUPER TEKUTOU TEXTUROU

  • Chrání obličej před UVA-UVB, modrým světlem a IR-A
  • Hydratuje pokožku díky kyselině hyaluronové, vyplňuje jemné linky
  • Obsahuje antioxidant Karnosin
  • Snadno se vstřebává, zanechává jen hedvábný povrch na pleti
  • Voděodolný
  • Cenově příznivý. Doporučená koncová cena 429 Kč
  • Kosmetický přípravek, volný prodej

Účinné látky:

KOMBINACE FILTRŮ (fyzikální-oxid titaničitý, chemické filtry, organominerální filtry) pomáhá chránit pokožku před škodlivými slunečními paprsky (UVB + UVA)

KARNOSIN 0,20% - Přírodní antioxidant, který pomáhá předcházet poškození způsobenému volnými radikály ze znečištění.

KYSELINA HYALURONOVÁ 0,10% - Udržuje pokožku hydratovanou, pevnou a elastickou, vyplňuje jemné linie výrazu

Jak používat: Doporučujeme každodenní používání opalovacího krému na obličej. Naneste malé množství na ruce a rovnoměrně vmasírujte po obličeji. Pokud se budete vystavovat slunci, aplikujte přípravek 20 minut před sluněním. Aplikujte opakovaně, aby byla vaše pokožka vždy chráněna. Zabraňte přímému kontaktu s očima.

Více na https://laboratoriosbabe.com/product/super-fluid-fotoprotector-spf-50

Pro tři čtenáře máme v redakci Magazínu výhry v podobě přípravku BABÉ Super Fluid SPF 50.

Podmínkou je správně zodpovězená otázka a vše pak rozhodne štěstěna při losování na konci dubna.

Své odpovědi proto zasílejte až do 30. 4. 2024 na magazin@hcom.cz, heslo: SLUNCE.

 

Soutěžní otázka: Produkt BABÉ Super Fluid SPF 50 chrání obličej:

a) před UVA+UVB

b) před UVA+UVB, modrým světlem a infračervenými paprsky

Zpět

PREVENCE KARDIO-VASKULÁRNÍCH CHOROB ONLINE

Od 29. května do 27. června 2024 můžete vystudovat odborný program kongresu KARDIO 2024, osvojit si aktuální poznatky z problematiky kardiovaskulárního zdraví, obohatit vaše poradenské programy v lékárně, seznámit se s novinkami lékárenského trhu nebo posílat své dotazy na přednášející tak, abyste měli takové informace, které pro vás budou využitelné v praxi. Na akreditovanou akci pro zaměstnance lékáren (celkem můžete získat 13 bodů do systému CV), kterou pořádá Healthcomm Professional, se můžete registrovat již nyní na www.healthcomm.cz/online-akce

NEJATRAKTIVNĚJŠÍ ZAMĚSTNAVATEL V OBLASTI FARMACIE 2024

Společnost GSK získala ocenění Randstad Award 2024, když byla vyhlášena nejatraktivnějším zaměstnavatelem v České republice v oblasti farmacie a zdravotnictví. Výsledky vzešly z veřejného mínění a hodnocení zaměstnanců v nezávislém průzkum Randstad Employer Brand Research. V letošním roce se do průzkumu zapojilo 165 zaměstnavatelů v ČR. V kategorii farmacie & zdravotnictví se na dalších místech po vítězné společnosti GSK umístily společnosti Zentiva a Roche.

TÝDEN ŠTÍTNÉ ŽLÁZY 25.–31. KVĚTNA

Letošní 16. ročník osvětové kampaně Týden štítné žlázy nese podtitul „Táhneme za jeden provaz“. Dlouhodobým cílem kampaně je zvýšit povědomí veřejnosti o různých formách poruch štítné žlázy, což může následně pomoci lépe a včas diagnostikovat ty, kteří o své nemoci nevědí. Onemocnění štítné žlázy je často bezpříznakové, ale včasný záchyt a léčba předejdou možným komplikacím. Endokrinologů je nedostatek, proto se o nemocné stará čím dál víc praktiků. Do jejich péče přejde až pětina pacientů. V České republice je Týden štítné žlázy odborně zaštítěn Českou endokrinologickou společností ČLS JEP a podpořen společností Merck.

SVĚTOVÝ DEN HYPERTENZE

Kardiovaskulární onemocnění jsou nejčastější příčinou smrti. Hlavními rizikovými faktory jsou kouření, vysoký cholesterol a vysoký krevní tlak. Na nebezpečí a fatální důsledky zvýšeného krevního tlaku upozorňuje Světový den hypertenze, který připadá na 17. května. Arteriální hypertenze je definována jako opakované zvýšení krevního tlaku ≥ 140/90 mmHg naměřené minimálně při dvou různých návštěvách v ordinaci lékaře. Úkolem Světového dne hypertenze je upozornit na význam udržování krevního tlaku v optimálních mezích, respektive upozornit na rizika, která přináší vysoký krevní tlak.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

ANDROPAUZA
MODRÉ SVĚTLO A STÁRNUTÍ KŮŽE
CHRONICKÉ ZÁNĚTY