INSPIRUJTE SE IKONICKÝMI ČEŠKAMIKolekce tělových másel Inspiration se vrací v limitovaném počtu do portfolia kosmetické značky Omorfia care! Inspiraci hledala mezi významnými českými ženami: Eliškou Junkovou, Boženou Němcovou a Medou Mládkovou. Tyto ženy jsme vybrali na základě průzkumu mezi našimi zákaznicemi, do kterého se zapojilo desítky žen. Z průzkumu vyšla jména, která české ženy nejvíce inspirují a jsou pro ně velkým vzorem. V této luxusní kolekci najdete tři tělová másla: Victory s citrusovo-mátovou vůní, Freedom se svěží květinovou vůní a Muse s plnou a lehce orientální vůní. Afirmace vložená do másel, kterou doporučujeme opakovat si při nanášení, zní: „Čerpám inspiraci a měním svět kolem sebe."

Češky, které se nebály jít občas proti proudu a prorazit ve svém oboru navzdory mnoha překážkám, se staly inspirací pro ostatní. Inspirace je v našich životech velmi důležitá,  jelikož nás podněcuje ke kreativitě, k vhodnému jednání i k lásce a sebelásce.

 

Kolekce tří tělových másel Inspiration

Každé z tělových másel vyniká odlišnou vůní a jinými aromaterapeutickými účinky, které vychází z názvu tělového másla. Kolekce obsahuje tři másla o obsahu 50ml.

VICTORY: tělové máslo inspirované Eliškou Junkovou, která prorazila v ryze mužském světe. Byla jednou z nejúspěšnějších ženských závodnic dvacátých let minulého století a úspěšně konkurovala svým mužským soupeřům. V másle Victory ucítíte citrusy, mátu, bergamot a limetku. Vůně nenásilným způsobem povzbuzuje a pomáhá k lepší soustředěnosti. Dodá vám pocit, že zvládnete zdolat všechny překážky a dosáhnout svých cílů.

FREEDOM: Tělové máslo je inspirováno jednou z prvních úspěšných a dosud nejvýznamnějších českých spisovatelek, Boženou Němcovou. Vždy byla velkou vlastenkou i přes politické nepokoje kolem jejího muže, ženou na svou dobu velmi emancipovanou a přes nelehký život silnou a nevzdávající se. Svěží vůně květinového másla FREEDOM vyniká vůní růžového grepu a ylang ylang. Najdeme v něm i tóny bergamotu a jasmínu. Podporuje lehkost ducha a má osvěžující účinky na psychiku. Pomáhá nám se cítit svobodně a na správném místě.

MUSE: Meda Mládková, úžasná, odhodlaná a velmi vzdělaná česká mecenáška, nás inspirovala k vytvoření tělového másla MUSE. I přes těžký život v sobě našla sílu, aby pomáhala české společnosti a kultuře. Ve svých 100 letech vypadá nádherně a svěže. Tělové máslo MUSE má plnou, luxusní a lehce orientální vůni. Nejvýraznější je damašská růže, pravá vanilka a pačuli. V másle ucítíte také tóny koriandru a cedru. Vyvolá ve vás euforii, povzbudí kreativní myšlení a probudí ve vás dosud skryté schopnosti.

Kosmetika Omorfia je 100% přírodní, netestována na zvířatech, vyrobená v České republice za použití nejkvalitnějších surovin z celého světa. Věříme v moc přírody, v lásku, v sílu pozitivního myšlení, a to vše vkládáme do produktů Omorfia. S každým produktem je spjatá jedna z našich afirmací, které dohromady tvoří ucelenou meditaci pro spokojený život. Obaly jsou recyklovatelné, prázdné lahvičky může zákazník vrátit, za což získá slevy na příští nákup. Část výtěžku z prodeje kosmetiky věnuje značka nadaci Sázíme stromy. 

 

......

ZAPOJTE SE V LISTOPADU DO NAŠÍ SOUTĚŽE S MAGAZÍNEM A ZKUSTE SVÉ ŠTĚSTÍ V PODOBĚ VÝHRY KOSMETICKÉ SADY OMORFIA.

NA TŘI VÝHERCE ČEKÁ V REDAKCI KOLEKCE TŘÍ TĚLOVÝCH MÁSEL INSPIRATION. 

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a svoji vybranou variantu odpovědi zaslat na magazin@hcom.cz do konce listopadu 2021. Heslo: OMORFIA

Soutěžní otázka: Jak dlouho působí na českém trhu holistická kosmetická značka Omorfia?

a) 1 rok

b) 3 roky

Zpět