Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnyLETNÍ CESTOVNÍ LÉKÁRNIČKAZavřete oči a přeneste se v čase. Ano, léto a dovolená jsou na dohled! Kromě bezstarostnosti, odpočinku, relaxu či adrenalinu (jak to každý má o své dovolené rád) se na cestách můžete potkat i se zdravotními komplikacemi. Abyste jim předešli, nebo je eliminovali či zmírnili, je dobré myslet ještě před odjezdem na dobře vybavenou cestovní lékárničku. Naše červnová soutěž vám některé „kousky" lékárničky připomene hravou formou.

Bavte se a poznávejte! Odměnou vám v červenci budou oblíbené e-poukázky od redakce Magazínu.

VSTUPTE DO LETNÍ SOUTĚŽE ZDE

Zpět

MIKROBIOM LIDSKÉHO TĚLA V SOUVISLOSTECH

Zveme vás na ojedinělý on-line kongres s problematikou lidského mikrobiomu, který připravila společnost Healthcomm Professional a akreditovala ho u ČLnK. Existuje standardní zdravý mikrobiom? Co o mikrobiomu vlastně víme? Od 9. 5. do 7. 6. 2023 můžete vystudovat přednášky 9 lektorů, přenést se do Paříže – kolébky mikrobiologie, a to díky prostředí Pasteurova ústavu. Na akci, která byla ohodnocena 10 body do systému CV, se můžete přihlásit přes banner na Magazínu nebo na stránkách www.healthcomm.cz

MIGRENIKŮM DVEŘE OTEVŘENÉ

Dny otevřených center pro léčbu migrény se letos odehrají v šesti regionech. První specializované centrum otevře své dveře 1. června v 15:00 v Městské poliklinice Praha. Od 15:00 do 18:00 budou k dispozici také individuální konzultace s odborníky přímo na místě. 14. června bude akci následovat centrum v Nemocnici Teplice. Do podzimní vlny se zapojí další čtyři nemocnice. Na akci se představí i pacientská organizace Migréna-help. Detaily k akci na www.omigrene.cz.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie