Cookie Consent by Free Privacy Policy website


LETNÍ HEALTH KVÍZ II.Letní Health kvíz jsme pro Vás připravili s partnerskou společností NATUREVIA, která před 28 lety přinesla, už tehdy jako společnost BIOVIT IMPEX CO.ČR, s.r.o., na český trh první přírodní doplňky stravy značky Swiss Natural® od jednoho z předních tradičních kanadských výrobců vitamínů a doplňků stravy.

NATUREVIA se pyšní prémiovou kvalitou produktů na bázi čistých přírodních surovin. Dbá na jejich kvalitu a maximální vstřebatelnost a účinnost pro MAXIMÁLNÍ UŽITEK SPOTŘEBITELE = kapsle vždy plná účinných látek a v dávkování 1 denně! Přípravky řady NATUREVIA® neobsahují chemické konzervační látky ani umělá barviva. 

PARTNEREM ČERVENCOVÉHO HEALTH KVÍZU JE:

Doplněk stravy KOENZYM Q10 CARDIO 100MG se selenem

  • Obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, získaného přírodním procesem
  • Podporuje činnost srdce, nervové soustavy a tvorbu energie
  • Vitamin E a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem (antioxidant)
  • Inovativní veganské měkké kapsle VegaGels® bez živočišné želatiny

Koenzym Q10 je sloučenina, kterou organismus nezbytně potřebuje a z části si ji vytváří sám. Je obsažen v mitochondriích, které fungují jako buněčné továrny na energii. Vyrábí energii ze stravy. Vyskytuje se ve velkém množství v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játra. Produkce koenzymu v těle klesá s postupujícím věkem a je vhodné jej tělu dodávat zvenčí.

Hladinu koenzymu Q10 v těle snižuje:

  • přirozené stárnutí
  • tělesná zátěž a častý stres
  • užívání léků na snížení cholesterolu (statinů)

Koenzym Q10 se doporučuje užívat:

  • lidem 40+
  • při užívání léků na cholesterol (blokují vlastní tvorbu Q10 v těle)

......
......

VSTUPTE DO HEALTH KVÍZU ZDE

Zpět

SČÍTÁNÍ 2021

Loňské sčítání lidu, domů a bytů ukázalo, že v ČR žije 10 524 167 obyvatel, což je o 87,6 tisíce více než v roce 2011, kdy bylo předchozí sčítání obyvatelstva. Populace od roku 2011 zestárla v průměru o 1,7 roku, počet dětí se zvýšil o 13,6 %. Seniorů však výrazně přibylo - téměř o třetinu (o 30,6 %).

ADVENTNÍ BĚHÁNÍ

Tisícovky nadšenců již 8 let absolvují společné Adventní běhání. Připojte se a běhejte každý den od 1. prosince do 25. prosince minimálně 30 minut denně. Je jedno, jak rychle nebo jak daleko. Naběhané kilometry promění běžci spolu se štědrými sponzory v peníze, které podpoří handicapované spoluobčany. Pomáhat může i ten, kdo neběhá. Stačí si zakoupit některý z krásných kousků v charitativním e-shopu. Letošní novinkou je advenťácká prosincová firemní výzva. Je to možnost, jak motivovat zaměstnance k pohybu a zároveň pomoci těm, se kterými se život nemazlil. Do letošního pilotního ročníku se zapojí síť lékáren BENU, NOTINO a firma Bureš & partneři. Více na adventnibehani.cz

ZIMNÍ ONLINE KONFERENCE

Přihlaste se na ONLINE KONFERENCI HEALTHCOMM PROFESSIONAL, která bude probíhat od 15. listopadu 2022 až do konce roku. Odborný akreditovaný obsah bude rozdělen na dílčí bloky, abyste si mohli témata k vystudování i výši získaných bodů poskládat sami dle svých časových i zájmových preferencí.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie