Cookie Consent by Free Privacy Policy website


LETNÍ HEALTH KVÍZ II.Letní Health kvíz jsme pro Vás připravili s partnerskou společností NATUREVIA, která před 28 lety přinesla, už tehdy jako společnost BIOVIT IMPEX CO.ČR, s.r.o., na český trh první přírodní doplňky stravy značky Swiss Natural® od jednoho z předních tradičních kanadských výrobců vitamínů a doplňků stravy.

NATUREVIA se pyšní prémiovou kvalitou produktů na bázi čistých přírodních surovin. Dbá na jejich kvalitu a maximální vstřebatelnost a účinnost pro MAXIMÁLNÍ UŽITEK SPOTŘEBITELE = kapsle vždy plná účinných látek a v dávkování 1 denně! Přípravky řady NATUREVIA® neobsahují chemické konzervační látky ani umělá barviva. 

PARTNEREM ČERVENCOVÉHO HEALTH KVÍZU JE:

Doplněk stravy KOENZYM Q10 CARDIO 100MG se selenem

  • Obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, získaného přírodním procesem
  • Podporuje činnost srdce, nervové soustavy a tvorbu energie
  • Vitamin E a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem (antioxidant)
  • Inovativní veganské měkké kapsle VegaGels® bez živočišné želatiny

Koenzym Q10 je sloučenina, kterou organismus nezbytně potřebuje a z části si ji vytváří sám. Je obsažen v mitochondriích, které fungují jako buněčné továrny na energii. Vyrábí energii ze stravy. Vyskytuje se ve velkém množství v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játra. Produkce koenzymu v těle klesá s postupujícím věkem a je vhodné jej tělu dodávat zvenčí.

Hladinu koenzymu Q10 v těle snižuje:

  • přirozené stárnutí
  • tělesná zátěž a častý stres
  • užívání léků na snížení cholesterolu (statinů)

Koenzym Q10 se doporučuje užívat:

  • lidem 40+
  • při užívání léků na cholesterol (blokují vlastní tvorbu Q10 v těle)

......
......

VSTUPTE DO HEALTH KVÍZU ZDE

Zpět

SZÚ O ČÍNSKÉ NÁKAZE HENIPAVIREM

SZÚ upozorňuje, že se nejedná o aktuálně hlášené nákazy. Pozornost k problematice přitáhla nejspíše aktuálně zveřejněná publikace v New England Jurnal of Medicine. Poslední případ z Číny je z dubna 2021. V ČR se tato zoonóza od rejsků nevyskytuje.

DRUHÁ POSILOVACÍ DÁVKA JE K DISPOZICI

Od 18. července lze dostat druhou posilovací dávku na očkovacích místech bez registrace v nemocnicích a u praktických lékařů. U rizikových skupin je nutná konzultace ošetřujícího lékaře. Podmínkou je odstup minimálně 4 měsíce od předchozího očkování. Aktuální informace o dostupností očkovacích míst na ockoreport.uzis.cz.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie