Cookie Consent by Free Privacy Policy website


NA SKOK V BUDAPEŠTI2. 9. až 23. 9. 2022 probíhal v pořadí již pátý online kongres Health communication v prostředí 3D 360°. Organizátoři ho tentokrát situovali do města, kterému se přezdívá perla na Dunaji - Budapešti. Díky tomu, že byl kongres celý online, mohli se účastníci přenést během několika okamžiků do Maďarska a užít si dokonalý výhled na jeho hlavní město. Kongresy 3D 360° jsou unikátním projektem společnosti Health communication, ve kterém je studujícím i návštěvníkům z oboru farmacie a medicíny umožněn pohled ze všech úhlů, podobně jako v reálném prostředí fyzických akcí.

„Našim cílem je přinášet nový rozměr online vzdělávání, ale vše připravit tak, aby ovládání bylo naprosto srozumitelné a intuitivní. Spolu s odborným programem bylo možné navštívit expozice s produkty z lékárenského sortimentu našich partnerů a zhlédnout bohatý doprovodný program," říká Ing. Petra Jurajdová, koordinátorka fyzických a online akcí Health communication. 

Na V. online 3D 360° kongres se přihlásilo celkem 1.271 profesionálů z oboru, kteří mohli vystudovat celkem 13 odborných přednášek a navštívit expozice partnerů. Odborná akce byla akreditována ČLnK a garantována POUZP. Po úspěšném vystudování všech akreditovaných přednášek získali účastníci certifikát a příslušné body od dané profesní komory. 

Akce byla schválena a zaregistrována ČLnK pod číslem 22564 a byla ohodnocena 17 body do systému celoživotního vzdělávání. Kongres byl dále garantován POUZP pod číslem OZ 73/22 EK S-K., v Malém sále pak byla k vidění neakreditovaná sdělení na aktuální zdravotní témata, která hýbou naší společností. 

Přednášku doc. MUDr. Jiřího Slívy, Ph.D. - Přínosy suplementace kombinací magnézia a vitaminu B6 u pacientů se silným stresem a hypomagnezémií zhlédlo hned 897 účastníku kongresu. 

 

Další zajímavou přednášku vedla PharmDr. Gabriela Kroupová na téma Moderní přístup v řešení bradavic a kožních výrůstků. Velký zájem také návštěvníci kongresu projevili o přednášku PharmDr. Jany Raškové, která osvětlovala problematiku Kompresní terapie

Neodmyslitelnou částí kongresu byly i expozice partnerů z distribučních a výrobních farmaceutických společností, kde se návštěvníci mohli dozvědět více o novinkách na lékárenském trhu. Celkem bylo 17 atraktivních expozic, své virtuální stánky zde měla také Česká lékárnická komora a Česká komora farmaceutických asistentů.

„Vytvořili jsme zde virtuální prostor, kde účastníci kongresu získávali praktické informace pro svou profesionální praxi," doplňuje Petra Jurajdová.  

Generálním partnerem V. online 3D kongresu Healthcomm Professional byla společnost Sanofi, hlavním partnerem akce byla společnost Viatris.

 

Doprovodný program nadchl účastníky síní slávy

Od minulého kongresu přidali organizátoři několik místností k doprovodnému programu. 

Umíte si představit, jak vypadal August Oetker, nebo jaký život vedl lékárník Gedeon Richter? Jejich retušované a animované fotografie (spolu s dalšími osobnostmi) si návštěvníci kongresu prohlédli v nové místnosti: Farmaceutické síni slávy. Dočetli se o jejich životě i o tom, čím přispěli budoucím generacím.

Vybrané reálie Maďarska si mohli návštěvníci prohlédnout v 360° výhledu v Maďarské místnosti. Díky spolupráci s CK Rady na cesty mohli účastníci kongresu získat speciální slevu na zájezdy. Místností s názvem Coffeebreak se tentokrát nelinula virtuální vůně kávy, ale dobře vyuzených maďarských klobásek - symbolu gastronomie našeho geografického souseda.  

Partnerem "občerstvovací" místnosti byla společnost Pravá klobása. Ta účastníkům kongresu poskytla exkluzivní slevu na nákup svých pochoutek. 

Další místa, které navštěvovali účastníci kongresu, byly expozice: Virtuální realita, 3D kino a Odpočinková zóna.

Výherci

Již tradičně se mohou účastníci kongresu zapojit do slosování o různé ceny. Výhercům gratulujeme a doufáme, že jim výhry udělaly radost. Jména výherců jsou zveřejněna mimo jiné v Magazínu Healthcomm (pravý slouec bannerů). 

„V. 3D kongres byl velmi úspěšný, o čemž svědčí rekordní zájem lékárníků. Našim cílem je přinášet kvalitní vzdělání pro lékárníky, farmaceutické asistenty a všeobecné zdravotní sestry, díky zpětné vazbě z dotazníků si troufám tvrdit, že se nám to daří a jste s našimi službami spokojeni. IV. online 3D kongres Healthcomm Professional je úspěšně za námi a my již připravujeme další odborné přednášky a kongresy," uzavírá Petra Jurajdová za tým organizátorů. 

Zpět

SČÍTÁNÍ 2021

Loňské sčítání lidu, domů a bytů ukázalo, že v ČR žije 10 524 167 obyvatel, což je o 87,6 tisíce více než v roce 2011, kdy bylo předchozí sčítání obyvatelstva. Populace od roku 2011 zestárla v průměru o 1,7 roku, počet dětí se zvýšil o 13,6 %. Seniorů však výrazně přibylo - téměř o třetinu (o 30,6 %).

ADVENTNÍ BĚHÁNÍ

Tisícovky nadšenců již 8 let absolvují společné Adventní běhání. Připojte se a běhejte každý den od 1. prosince do 25. prosince minimálně 30 minut denně. Je jedno, jak rychle nebo jak daleko. Naběhané kilometry promění běžci spolu se štědrými sponzory v peníze, které podpoří handicapované spoluobčany. Pomáhat může i ten, kdo neběhá. Stačí si zakoupit některý z krásných kousků v charitativním e-shopu. Letošní novinkou je advenťácká prosincová firemní výzva. Je to možnost, jak motivovat zaměstnance k pohybu a zároveň pomoci těm, se kterými se život nemazlil. Do letošního pilotního ročníku se zapojí síť lékáren BENU, NOTINO a firma Bureš & partneři. Více na adventnibehani.cz

ZIMNÍ ONLINE KONFERENCE

Přihlaste se na ONLINE KONFERENCI HEALTHCOMM PROFESSIONAL, která bude probíhat od 15. listopadu 2022 až do konce roku. Odborný akreditovaný obsah bude rozdělen na dílčí bloky, abyste si mohli témata k vystudování i výši získaných bodů poskládat sami dle svých časových i zájmových preferencí.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie