Cookie Consent by Free Privacy Policy website


OMLAZENÍ BEZ JEHLY A SKALPELUO tom, jak je pro pleť užitečná kyselina hyaluronová, která na sebe váže vodu a přispívá tak k optimalizaci hydratace tkání, jsme psali v dubnovém Magazínu. Poukázali jsme na její omlazující účinky a vysvětlili si, jak tuto účinnou látku dopravit nejen na povrch pokožky, ale také do hlubších vrstev kůže, aby byl výsledný efekt maximální. Na vlastní kůži pak během května mohlo sedm čtenářek vyzkoušet prémiovou dermokosmetiku Fillerina. Ta se díky svému patentovanému složení, založeném na 6 molekulách kyseliny hyaluronové o různých hmotnostech a velikostech, dostane i do hlubších vrstev kůže a pleti dodá na objemu.

 Jaké výsledky přinesla péče s klíčovým produktem řady Fillerina, který má nejvyšší koncentraci kyseliny hyaluronové a je určený jako 14denní intenzivní kúra? Jak hodnotí sedm statečných Fillerina péči s vyplňujícím účinkem pro domácí použití

Kritéria hodnocení přípravku Fillerina:

1. Prémiovost a vzhled balení

2. Unikátnost produktu z pohledu aplikace

3. Celkový komfort pleti po pravidelném používání

4. Zlepšení celkového vzhledu pleti po 14denním používání

 

Hodnotící škála od 1 do 5, kde 5 je maximální spokojenost.

 


J. M. (fam. asistentka, Dub nad Moravou)

1. Prémiovost a vzhled balení: 5

2. Unikátnost produktu z pohledu aplikace: 5

3. Celkový komfort pleti po pravidelném používání: 5

4. Zlepšení celkového vzhledu pleti po 14denním používání: 5


Celkové hodnocení: Nejdříve musím poděkovat za možnost testování. Na vlastní kůži jsem vyzkoušela kosmetický přípravek FILLERINA a jsem doslova z výsledků moc mile překvapená. Aplikovat pro mě tento doslova "zázračný" přípravek byla radost, cítila jsem, jak se moje pleť každý den vypíná víc a víc a malé vrásky mizí pryč, velké vrásky se doslova vypnuly a nejsou tak vidět. Navíc moje suchá pleť si tuto skvělou péči moc užívala a je to vidět hned po prvním použití. A že je balení a aplikátor už jenom tečka k luxusu, prostě taková třešnička na dortu.


L. T. (lékárnice, Benešov)

 1. Prémiovost a vzhled balení: 5

 2. Unikátnost produktu z pohledu aplikace: 3

 3. Celkový komfort pleti po pravidelném používání: 3

 4. Zlepšení celkového vzhledu pleti po 14denním používání: 3


Celkové hodnocení: Vzhled balení je skutečně unikátní, nutí klientku nejprve dobře prostudovat návod, a ne si přípravek automaticky "hodit" na obličej. Přípravek je dvousložkový, ale 2. složku bych asi nebalila stejně do lahvičky stejné jako ta první, spíše by vyhovovaly několikadávkové tuby s tenkým aplikátorem, je hodně hustá. Kritizuji uchovávání - opravdu vydrží stříkačka s tupou jehlou i po dodržení podmínek tak čistá, aby neznehodnocovala formuli přípravku při nabírání? Jinak konzistence je výborná, po nanesení 1. složky jsem cítila jemné pálení, které po 3 dnech ustalo - pleť si zvykla. Od 7. dne je vláčná, vypjatější, ale má tendenci ucpávat póry - zřejmě jde o složení 2. složky, která je opravdu výživná pro hluboké vrásky. Parfemace 1. složky je nulová, 2. je příjemná, cítím ji pouze při nanášení. 


K. B. (radiolog. asistentka, Pozděchov)

1. Prémiovost a vzhled balení: 5

2. Unikátnost produktu z pohledu aplikace: 4

3. Celkový komfort pleti po pravidelném používání: 5

4. Zlepšení celkového vzhledu pleti po 14denním používání: 4

Celkové hodnocení: Vzhled balení je nádherný, aplikace vyplňujícího gelu byla naprosto bezproblémová, jen vyživující emulze se hůře natahuje do aplikátoru z důvodu hustoty. Pocit při aplikaci byl naprosto v pořádku, žádné reakce pleti jsem nezaznamenala. Většina vrásek zmizela určitě, ty hlubší ještě zatím ne, ale jelikož jsem zatím testovala po kratší dobu - deset dní, volím celkovou známkou 4. Až testování dokončím, pošlu konečné hodnocení. Děkuji za testování kosmetického přípravku Fillerina, moc jsem si to užila a jsem ráda, že jsem mohla tento kosmetický přípravek vyzkoušet na vlastní kůži.


H. U. (Vsetín)

1. Prémiovost a vzhled balení: 5

2. Unikátnost produktu z pohledu aplikace: 5

3. Celkový komfort pleti po pravidelném používání: 5

4. Zlepšení celkového vzhledu pleti po 14denním používání: 5


Celkové hodnocení: Produkt mě velmi zaujal. I po krátkém testování jsem viděla výsledek na mé pleti. Vrásky jemně zmizely, takže věřím, že po pravidelném používání se pleť opravdu vypne a efekt bude víc účinnější. Děkuji za možnost testování, jsem maximálně spokojená a všem přátelům i v rodině určitě doporučím. Hodnotím celkově 5.


R. A. (lékárník, Ořechov)

1. Prémiovost a vzhled balení: 5

2. Unikátnost produktu z pohledu aplikace: 5

3. Celkový komfort pleti po pravidelném používání: 5

4. Zlepšení celkového vzhledu pleti po 14denním používání: 4

Celkové hodnocení: Velmi příjemně mne překvapil způsob aplikací gelu a krému přímo do vrásek, bylo to rychlé, velmi lehce se gel i krém nabíral do přiložených aplikátorů ve formě stříkaček se zahnutým hrotem jehly. Prvotní lehké lechtání pokožky přešlo do velmi příjemných pocitů vypjaté a hladké pokožky na obličeji i krku a dekoltu. Jako atopik a ekzematik jsem byla velmi příjemně překvapena, protože moje pokožka nezrudla, ani nijak neštípala, což se mi občas u krémů stává. Ze začátku docházelo k lehkému šupinatění odumřelé vrstvy kůže na obličeji, ale v konečném důsledku se cítím příjemně. Kůže je jemnější a hladká, drobné nerovnosti a jemné vrásky okolo očí se ztratily. Samozřejmě hluboké vrásky, které mám dlouhodobě na čele mezi obočím, jsou stále viditelné, ale celkový výsledek hodnotím nejvyšší známkou 5. Děkuji, že jsem směla přípravek vyzkoušet. Určitě bych ho ženám doporučila.


A. C. (Vodňany)

1. Prémiovost a vzhled balení: 5

2. Unikátnost produktu z pohledu aplikace: 5

3. Celkový komfort pleti po pravidelném používání: 5

4. Zlepšení celkového vzhledu pleti po 14denním používání: 4


Celkové hodnocení: Jsem s přípravkem velmi spokojena, použití je snadné, zaujal mě aplikátor, který přesně nanese gel tam, kde je potřeba. Balení tohoto výrobku je naprosto luxusní. Zdá se mi, že pleť je po 14 dnech vypnutější, vrásky nejsou tak viditelné. Pleť je jemnější, zdá se dostatečně vyživená. Žádné alergické reakce se nedostavily. Naprostá spokojenost, určitě bych doporučila ostatním.


J. S. (FA, Praha)

1. Prémiovost a vzhled balení: 3, kdybych si nepřečetla na internetu předem „příbalák", asi bych byla zaskočená, že je na obalu injekční stříkačka. A koukejme, on je to aplikátor!

2. Unikátnost produktu z pohledu aplikace: 5, moc se mi líbí přesné nasměrování pomocí aplikačního zobáčku. Občas jsem přestala být trpělivá - přípravek jsem si dala na prst a natřela na všechny malé vrásky kolem očí a koutků rtů. 

3. Celkový komfort pleti po pravidelném používání: 4

4. Zlepšení celkového vzhledu pleti po 14denním používání: 5, líbím se sama sobě i kamarádkám!

Celkové hodnocení: Pokud by to šlo, asi bych se zamyslela nad obrázkem aplikátorů na obalu, některé subtilnější povahy to může od koupi odradit, a ani si to nezkusí doma aplikovat. Původně dobrá myšlenka, že krém přijde přímo na vrásku, je tady spíš na škodu. Třeba by pomohla reklama v TV?  Výsledek používání 5+. Kde bych mohla objednat? Cena je k diskuzi. Chválím výsledek, který si myslím, že bude ještě lepší za dalších pár dnů. Kosmetička, ke které chodím, mě stojí víc času i peněz! 

Zpět

SVĚTOVÝ DEN BEZ TABÁKU

Před silnou závislostí, kterou vyvolává nikotin nejen v cigaretách, varují odborníci u příležitosti Světového dne bez tabáku. Ten připadá na 31. května. Při intenzivní léčbě pod dohledem specialistů nekouří po roce přibližně 35 % kuřáků. Možnosti této léčby hrazené ze zdravotního pojištění loni využilo jen 692 kuřáků, tedy pacientů s diagnózou F17. Závislost na nikotinu vzniká podle odborníků již u dětí. Typický věk pro první cigaretu je 10–12 let.

KVĚTNOVÉ STUDIO EDUCOMM

V květnovém vydání Studia Educomm uvidíte rozhovor na téma odvykání kouření s Mgr. Michaelou Dobrou, s PharmDr. Josefem Suchopárem se podíváte na interakce léků s potravinami a na aktuální téma elektronických poukazů jsme položili několik otázek PharmDr. Kopeckému z ČLnK. Absolvováním získáte 25 edubodů.

TÝDEN ŠTÍTNÉ ŽLÁZY

Letošní 14. ročník osvětové kampaně s názvem Týden štítné žlázy a podtitulem Rozumíte řeči štítné žlázy? se koná od 25. do 31. 5. a zaměří se na komunikaci mezi lékařem a pacientem. Cílem kampaně je zvýšit povědomí veřejnosti o poruchách štítné žlázy, což může lépe a včas diagnostikovat pacienty, kteří o svém onemocnění nevědí. Kampaň rovněž boří zakořeněné mýty o nemoci. V ČR je projekt, který podporuje společnost Merck, odborně zaštítěn Českou endokrinologickou společností ČLS JEP. Více informací na www.tydenstitnezlazy.cz.

MONKEYPOX

Virus opičích neštovic byl poprvé objeven v roce 1958. Jde o zoonotické onemocnění vyvolané virem rodu Orthopoxvirus z čeledi Poxviridae. K přenosu na člověka dochází při kontaktu s infikovaným zvířetem, člověkem nebo kontaminovaným materiálem. Virus se do těla dostává dýchacími cestami, sliznicemi a při poranění kůže. Z Evropy, USA a Austrálie je zatím v květnu hlášeno cca 100 případů nemoci, první nakažený v Česku zůstává v izolaci v ÚVN Praha.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

CELOSTNÍ MEDICÍNA
METABOLICKÁ ONEMOCNĚNÍ
PSYCHOLOGIE