Cookie Consent by Free Privacy Policy website


(PŘED)VÁNOČNÍ SOUTĚŽ VE 3DVánoce se blíží! Už jen měsíc a budeme je slavit se vším, co k nim patří. Snad vyjde počasí, stihneme vše připravit, nakoupit, napéct, vyzdobit...

A kdyby to letos nevyšlo se stavěním sněhuláků, máme jich pro vás v naší 3D předvánoční soutěži hned sedm. Jsou milí a roztančení, také mohou přinést zajímavé informace, pokud na ně kliknete.

Víte, že první písemné zmínky o sněhulácích lze nalézt už v 16. století, a to v dramatu Richard II. od Shakespeara? My po vás nechceme žádné dlouhé texty. Stačí nám, když si po projití všech 7 tipů pod 7 sněhuláky zaškrtnete v TESTU 7 správných odpovědí. A pak se jen můžete těšit na vánoční dárky v podobě výher od redakce Magazínu. Opět pro vás máme elektronické poukázky do oblíbených obchodů.

VSTUP DO (PŘED)VÁNOČNÍ SOUTĚŽE ZDE

Zpět

SČÍTÁNÍ 2021

Loňské sčítání lidu, domů a bytů ukázalo, že v ČR žije 10 524 167 obyvatel, což je o 87,6 tisíce více než v roce 2011, kdy bylo předchozí sčítání obyvatelstva. Populace od roku 2011 zestárla v průměru o 1,7 roku, počet dětí se zvýšil o 13,6 %. Seniorů však výrazně přibylo - téměř o třetinu (o 30,6 %).

ADVENTNÍ BĚHÁNÍ

Tisícovky nadšenců již 8 let absolvují společné Adventní běhání. Připojte se a běhejte každý den od 1. prosince do 25. prosince minimálně 30 minut denně. Je jedno, jak rychle nebo jak daleko. Naběhané kilometry promění běžci spolu se štědrými sponzory v peníze, které podpoří handicapované spoluobčany. Pomáhat může i ten, kdo neběhá. Stačí si zakoupit některý z krásných kousků v charitativním e-shopu. Letošní novinkou je advenťácká prosincová firemní výzva. Je to možnost, jak motivovat zaměstnance k pohybu a zároveň pomoci těm, se kterými se život nemazlil. Do letošního pilotního ročníku se zapojí síť lékáren BENU, NOTINO a firma Bureš & partneři. Více na adventnibehani.cz

ZIMNÍ ONLINE KONFERENCE

Přihlaste se na ONLINE KONFERENCI HEALTHCOMM PROFESSIONAL, která bude probíhat od 15. listopadu 2022 až do konce roku. Odborný akreditovaný obsah bude rozdělen na dílčí bloky, abyste si mohli témata k vystudování i výši získaných bodů poskládat sami dle svých časových i zájmových preferencí.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie