Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnyPŘIVÍTEJTE JARO VELIKONOČNÍ SOUTĚŽÍ VE 3DVelikonoce jsou zásadním svátkem křesťanského světa, ale také obdobím lidových tradic spojených s vítáním jara. Od Slovanů i Germánů známe pohanské slavnosti jara, které oslavovaly procitnutí přírody ze zimního spánku. Mezi velikonoční symboly patří kraslice, pomlázka nebo kočičky, řehtačky a klapačky a také mazanec z kynutého a beránek ze třeného těsta.

Když nizozemský admirál Jacob Roggeveen připlul o velikonoční neděli roku 1722 k dosud neznámému ostrovu, nazval ho Velikonočním ostrovem. Velkým objevem pro jeho výpravu pak byly místní kamenné sochy Moai. My jsme si několik soch Moai vypůjčili a zasadili je do prostředí naší velikonoční 3D soutěže - do jarního sadu s rozkvetlými pampeliškami.

Pod 5 sochami najdete produktové tipy. 6. socha odkryje svoji speciální hru pouze na Velikonoční pondělí 18. 4. Pokud správně odpovíte na testové otázky, dostáváte se do soutěže o 5 dárkových poukázek od Magazínu.

VSTUP DO VELIKONOČNÍ SOUTĚŽE

Zpět

MIKROBIOM LIDSKÉHO TĚLA V SOUVISLOSTECH

Zveme vás na ojedinělý on-line kongres s problematikou lidského mikrobiomu, který připravila společnost Healthcomm Professional a akreditovala ho u ČLnK. Existuje standardní zdravý mikrobiom? Co o mikrobiomu vlastně víme? Od 9. 5. do 7. 6. 2023 můžete vystudovat přednášky 9 lektorů, přenést se do Paříže – kolébky mikrobiologie, a to díky prostředí Pasteurova ústavu. Na akci, která byla ohodnocena 10 body do systému CV, se můžete přihlásit přes banner na Magazínu nebo na stránkách www.healthcomm.cz

MIGRENIKŮM DVEŘE OTEVŘENÉ

Dny otevřených center pro léčbu migrény se letos odehrají v šesti regionech. První specializované centrum otevře své dveře 1. června v 15:00 v Městské poliklinice Praha. Od 15:00 do 18:00 budou k dispozici také individuální konzultace s odborníky přímo na místě. 14. června bude akci následovat centrum v Nemocnici Teplice. Do podzimní vlny se zapojí další čtyři nemocnice. Na akci se představí i pacientská organizace Migréna-help. Detaily k akci na www.omigrene.cz.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie