Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnyPŘIVÍTEJTE JARO VELIKONOČNÍ SOUTĚŽÍ VE 3DVelikonoce jsou zásadním svátkem křesťanského světa, ale také obdobím lidových tradic spojených s vítáním jara. Od Slovanů i Germánů známe pohanské slavnosti jara, které oslavovaly procitnutí přírody ze zimního spánku. Mezi velikonoční symboly patří kraslice, pomlázka nebo kočičky, řehtačky a klapačky a také mazanec z kynutého a beránek ze třeného těsta.

Když nizozemský admirál Jacob Roggeveen připlul o velikonoční neděli roku 1722 k dosud neznámému ostrovu, nazval ho Velikonočním ostrovem. Velkým objevem pro jeho výpravu pak byly místní kamenné sochy Moai. My jsme si několik soch Moai vypůjčili a zasadili je do prostředí naší velikonoční 3D soutěže - do jarního sadu s rozkvetlými pampeliškami.

Pod 5 sochami najdete produktové tipy. 6. socha odkryje svoji speciální hru pouze na Velikonoční pondělí 18. 4. Pokud správně odpovíte na testové otázky, dostáváte se do soutěže o 5 dárkových poukázek od Magazínu.

VSTUP DO VELIKONOČNÍ SOUTĚŽE

Zpět

PREVENCE KARDIO-VASKULÁRNÍCH CHOROB ONLINE

Od 29. května do 27. června 2024 můžete vystudovat odborný program kongresu KARDIO 2024, osvojit si aktuální poznatky z problematiky kardiovaskulárního zdraví, obohatit vaše poradenské programy v lékárně, seznámit se s novinkami lékárenského trhu nebo posílat své dotazy na přednášející tak, abyste měli takové informace, které pro vás budou využitelné v praxi. Na akreditovanou akci pro zaměstnance lékáren (celkem můžete získat 13 bodů do systému CV), kterou pořádá Healthcomm Professional, se můžete registrovat již nyní na www.healthcomm.cz/online-akce

NEJATRAKTIVNĚJŠÍ ZAMĚSTNAVATEL V OBLASTI FARMACIE 2024

Společnost GSK získala ocenění Randstad Award 2024, když byla vyhlášena nejatraktivnějším zaměstnavatelem v České republice v oblasti farmacie a zdravotnictví. Výsledky vzešly z veřejného mínění a hodnocení zaměstnanců v nezávislém průzkum Randstad Employer Brand Research. V letošním roce se do průzkumu zapojilo 165 zaměstnavatelů v ČR. V kategorii farmacie & zdravotnictví se na dalších místech po vítězné společnosti GSK umístily společnosti Zentiva a Roche.

TÝDEN ŠTÍTNÉ ŽLÁZY 25.–31. KVĚTNA

Letošní 16. ročník osvětové kampaně Týden štítné žlázy nese podtitul „Táhneme za jeden provaz“. Dlouhodobým cílem kampaně je zvýšit povědomí veřejnosti o různých formách poruch štítné žlázy, což může následně pomoci lépe a včas diagnostikovat ty, kteří o své nemoci nevědí. Onemocnění štítné žlázy je často bezpříznakové, ale včasný záchyt a léčba předejdou možným komplikacím. Endokrinologů je nedostatek, proto se o nemocné stará čím dál víc praktiků. Do jejich péče přejde až pětina pacientů. V České republice je Týden štítné žlázy odborně zaštítěn Českou endokrinologickou společností ČLS JEP a podpořen společností Merck.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

ANDROPAUZA
MODRÉ SVĚTLO A STÁRNUTÍ KŮŽE
CHRONICKÉ ZÁNĚTY