Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnySOUTĚŽ JAMIESON O PĚT BALÍČKŮ PRO IMUNITUJiž od roku 1922, tedy přesně 100 let, si kanadská společnost Jamieson Laboratories získává uznání za kvalitu a inovaci vyráběných přírodních vitamínů. A to nejen v Kanadě, ale také v 50 zemích světa včetně České a Slovenské republiky. Mimořádně jakostní kritéria doplňků stravy Jamieson potvrzují certifikáty kvality TRU-ID® a Quali-DTM , které jsou úspěchem vlastního výzkumu a vývoje. Díky podpoře své výzkumné, výrobní a obchodní strategie unikátním, do nejmenších detailů propracovaným programem 360 Pure, při němž každý z vyráběných přípravků podléhá nejméně 360 krokům kontroly kvality, poskytuje Jamieson nejbezpečnější, nejčistší a nejefektivnější výrobu přírodních doplňků stravy pro zdraví celé rodiny. Suroviny používané při výrobě se přísně sledují, testují a monitorují. Před každou certifikací podléhají analýze na přítomnost alergenů, nečistot, plnidel a potvrzuje se jejich účinnost. Zakladatel Claire Edwin Jamieson by byl pyšný na to, že se stala firma Jamieson celosvětově uznávanou a respektovanou nadnárodní společností. 

Kvalita značky Jamieson 

Jamieson Laboratories je nejstarším a největším kanadským výrobcem a distributorem přírodních vitamínů, minerálů, koncentrovaných výživových doplňků, bylinek a botanických léků. Pojďme si připomenout 5 produktů (nejen) pro jarní sezónu...

JAMIESON VITAMÍN C PREMIUM S BIOFLAVONOIDY 600MG

Vitamín C s obsahem bioflavonoidů - rutinu, hesperidinu, kvercetinu a rostlinných výtažků podporuje imunitní a nervový systém, tvorbu kolagenu, správnou funkci kostí, kloubů, svalů, zubů, zlepšuje propustnost krevních cév a chrání před oxidačním stresem.

 

JAMIESON ZINEK 25 MG S POSTUPNÝM UVOLŇOVÁNÍM

Zinek je esenciální minerál, od kterého závisí mnoho různých procesů buněčného metabolizmu. Hraje důležitou úlohu v našem růstu a vývoji, imunitní funkci, přenosu nervových signálů, zraku a reprodukci. Odhaduje se, že v lidském těle je více než 3 000 proteinů s funkčními místy vážícími zinek.

 

JAMIESON RESVERATROL 50 MG EXTRAKT Z ČERVENÉHO VÍNA

Extrakt z  hroznových jadérek a  antioxidant z červeného vína Resveravine® - podpora  pro kardiovaskulární systém. Unikátní složení eliminuje agresivní účinky volných radikálů, čímž působí proti stárnutí organismu. Obsahuje ingredience přírodního původu: resveratrol a jadérka z hroznů.

 

JAMIESON LYSIN 1 000 MG SE ZINKEM A VITAMÍNEM C

Lysin je jedním ze základních stavebních kamenů proteinů, které sehrávají strategickou roli při mnoha životních pochodech. Tato esenciální aminokyselina se stará o zlepšení našeho zdravotního stavu při virových a zánětlivých infekcích, pomáhá nás chránit před vznikem oparů, pozitivně ovlivňuje vstřebávání vápníku a tím i pevnost kostí, napomáhá zlepšit hojení ran a zlomenin, usnadnit trávení, snížit komplikace při cukrovce, zkvalitnit kardiovaskulární zdraví, zmírnit stres a zvýšit duševní čilost. Je tedy doslova nezastupitelnou univerzální aminokyselinou.

 

JAMIESON VITAMÍN D3 2000 IU

Vitamín D přispívá ke správnému vstřebávání a využití vápníku a fosforu, ke zdravému růstu a udržení zdravých kostí a zubů a ke správné činnosti imunitního systému a svalů. Vitamín D hraje důležitou roli v procesu dělení buněk.

 

NAŠE SOUTĚŽ

K připomínce jubilea patří tradičně oslavy a dárky. Oslavte s Jamieson Laboratories 100 let a zapojte se do soutěže o 5 balíčků pro imunitu s 5 doplňky stravy Jamieson.
Své odpovědi na soutěžní otázku můžete zasílat do konce května na magazin@hcom.cz, heslo: 100 LET.

 

Soutěžní otázka: Co je přirozeným zdrojem aminokyseliny lysinu?

a) Maso

b) Ovoce

Nápovědu hledejte ZDE

Zpět

MIKROBIOM LIDSKÉHO TĚLA V SOUVISLOSTECH

Zveme vás na ojedinělý on-line kongres s problematikou lidského mikrobiomu, který připravila společnost Healthcomm Professional a akreditovala ho u ČLnK. Existuje standardní zdravý mikrobiom? Co o mikrobiomu vlastně víme? Od 9. 5. do 7. 6. 2023 můžete vystudovat přednášky 9 lektorů, přenést se do Paříže – kolébky mikrobiologie, a to díky prostředí Pasteurova ústavu. Na akci, která byla ohodnocena 10 body do systému CV, se můžete přihlásit přes banner na Magazínu nebo na stránkách www.healthcomm.cz

MIGRENIKŮM DVEŘE OTEVŘENÉ

Dny otevřených center pro léčbu migrény se letos odehrají v šesti regionech. První specializované centrum otevře své dveře 1. června v 15:00 v Městské poliklinice Praha. Od 15:00 do 18:00 budou k dispozici také individuální konzultace s odborníky přímo na místě. 14. června bude akci následovat centrum v Nemocnici Teplice. Do podzimní vlny se zapojí další čtyři nemocnice. Na akci se představí i pacientská organizace Migréna-help. Detaily k akci na www.omigrene.cz.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie