Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnySOUTĚŽ JAMIESON O PĚT BALÍČKŮ PRO IMUNITUJiž od roku 1922, tedy přesně 100 let, si kanadská společnost Jamieson Laboratories získává uznání za kvalitu a inovaci vyráběných přírodních vitamínů. A to nejen v Kanadě, ale také v 50 zemích světa včetně České a Slovenské republiky. Mimořádně jakostní kritéria doplňků stravy Jamieson potvrzují certifikáty kvality TRU-ID® a Quali-DTM , které jsou úspěchem vlastního výzkumu a vývoje. Díky podpoře své výzkumné, výrobní a obchodní strategie unikátním, do nejmenších detailů propracovaným programem 360 Pure, při němž každý z vyráběných přípravků podléhá nejméně 360 krokům kontroly kvality, poskytuje Jamieson nejbezpečnější, nejčistší a nejefektivnější výrobu přírodních doplňků stravy pro zdraví celé rodiny. Suroviny používané při výrobě se přísně sledují, testují a monitorují. Před každou certifikací podléhají analýze na přítomnost alergenů, nečistot, plnidel a potvrzuje se jejich účinnost. Zakladatel Claire Edwin Jamieson by byl pyšný na to, že se stala firma Jamieson celosvětově uznávanou a respektovanou nadnárodní společností. 

Kvalita značky Jamieson 

Jamieson Laboratories je nejstarším a největším kanadským výrobcem a distributorem přírodních vitamínů, minerálů, koncentrovaných výživových doplňků, bylinek a botanických léků. Pojďme si připomenout 5 produktů (nejen) pro jarní sezónu...

JAMIESON VITAMÍN C PREMIUM S BIOFLAVONOIDY 600MG

Vitamín C s obsahem bioflavonoidů - rutinu, hesperidinu, kvercetinu a rostlinných výtažků podporuje imunitní a nervový systém, tvorbu kolagenu, správnou funkci kostí, kloubů, svalů, zubů, zlepšuje propustnost krevních cév a chrání před oxidačním stresem.

 

JAMIESON ZINEK 25 MG S POSTUPNÝM UVOLŇOVÁNÍM

Zinek je esenciální minerál, od kterého závisí mnoho různých procesů buněčného metabolizmu. Hraje důležitou úlohu v našem růstu a vývoji, imunitní funkci, přenosu nervových signálů, zraku a reprodukci. Odhaduje se, že v lidském těle je více než 3 000 proteinů s funkčními místy vážícími zinek.

 

JAMIESON RESVERATROL 50 MG EXTRAKT Z ČERVENÉHO VÍNA

Extrakt z  hroznových jadérek a  antioxidant z červeného vína Resveravine® - podpora  pro kardiovaskulární systém. Unikátní složení eliminuje agresivní účinky volných radikálů, čímž působí proti stárnutí organismu. Obsahuje ingredience přírodního původu: resveratrol a jadérka z hroznů.

 

JAMIESON LYSIN 1 000 MG SE ZINKEM A VITAMÍNEM C

Lysin je jedním ze základních stavebních kamenů proteinů, které sehrávají strategickou roli při mnoha životních pochodech. Tato esenciální aminokyselina se stará o zlepšení našeho zdravotního stavu při virových a zánětlivých infekcích, pomáhá nás chránit před vznikem oparů, pozitivně ovlivňuje vstřebávání vápníku a tím i pevnost kostí, napomáhá zlepšit hojení ran a zlomenin, usnadnit trávení, snížit komplikace při cukrovce, zkvalitnit kardiovaskulární zdraví, zmírnit stres a zvýšit duševní čilost. Je tedy doslova nezastupitelnou univerzální aminokyselinou.

 

JAMIESON VITAMÍN D3 2000 IU

Vitamín D přispívá ke správnému vstřebávání a využití vápníku a fosforu, ke zdravému růstu a udržení zdravých kostí a zubů a ke správné činnosti imunitního systému a svalů. Vitamín D hraje důležitou roli v procesu dělení buněk.

 

NAŠE SOUTĚŽ

K připomínce jubilea patří tradičně oslavy a dárky. Oslavte s Jamieson Laboratories 100 let a zapojte se do soutěže o 5 balíčků pro imunitu s 5 doplňky stravy Jamieson.
Své odpovědi na soutěžní otázku můžete zasílat do konce května na magazin@hcom.cz, heslo: 100 LET.

 

Soutěžní otázka: Co je přirozeným zdrojem aminokyseliny lysinu?

a) Maso

b) Ovoce

Nápovědu hledejte ZDE

Zpět

WHO ŽÁDÁ ČÍNU O PODROBNÉ INFORMACE O DĚTSKÉM ZÁPALU PLIC

Od poloviny října hlásí severní Čína nárůst chřipce podobných onemocnění ve srovnání se stejným obdobím v předchozích třech letech. Čína má zavedené systémy pro zachycování informací o trendech v oblasti chřipky, chřipce podobných onemocnění, RSV a SARS-CoV-2 a hlášení do sítí jako je Global Influenza Surveillance and Response System. Předpokládá se, že původcem u velkého počtu případů je Mycoplasma pneumoniae. U aktuálně se vyskytujícího onemocnění nicméně nejsou příznaky zcela typické pro infekci M. pneumoniae, u případů není popisován kašel a je přítomna vysoká teplota a nález nodulů na rentgenovém snímku plic. Čínské úřady připisovaly toto zvýšení nemocnosti zrušení omezení COVID-19 a příchodu chladného období. WHO pozorně sleduje situaci a je v úzkém kontaktu s národními úřady v Číně.

NOVELA ZÁKONA O LÉČIVECH

Sněmovna schválila novelu Zákona o léčivech. Jde o největší propacientskou změnu za posledních 15 let. Stěžejní změnou je povinnost dodavatelů léčiv zajistit dodávky pro české pacienty 1 až 2 měsíce po nahlášení přerušení nebo ukončení dodávek jejich léku. Distributoři budou mít nově povinnost každý pracovní den poskytovat SÚKLu informaci o aktuálních skladových zásobách přípravků s omezenou dostupností. Jejich aktuální stav budou hlásit i lékárny, a díky tomu bude Ministerstvo zdravotnictví přesně vědět, kolik je daného přípravku v distribuci, k dispozici pro dodání do lékáren a kolik je ho ještě v lékárnách. Plošné rozdělení mezi lékárny má zajistit povinnost objednávat léčivý přípravek s omezenou dostupnosti pouze v množství obvyklém pro danou lékárnu, namísto vytváření neúměrných zásob. Schváleny nebyly návrhy týkající se zařazení léčiv do strategických rezerv státu a zavedení automatizovaných boxů pro léčivé přípravky s výdejem bez lékařského předpisu.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie