Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnySOUTĚŽ JAMIESON O PĚT BALÍČKŮ PRO IMUNITUJiž od roku 1922, tedy přesně 100 let, si kanadská společnost Jamieson Laboratories získává uznání za kvalitu a inovaci vyráběných přírodních vitamínů. A to nejen v Kanadě, ale také v 50 zemích světa včetně České a Slovenské republiky. Mimořádně jakostní kritéria doplňků stravy Jamieson potvrzují certifikáty kvality TRU-ID® a Quali-DTM , které jsou úspěchem vlastního výzkumu a vývoje. Díky podpoře své výzkumné, výrobní a obchodní strategie unikátním, do nejmenších detailů propracovaným programem 360 Pure, při němž každý z vyráběných přípravků podléhá nejméně 360 krokům kontroly kvality, poskytuje Jamieson nejbezpečnější, nejčistší a nejefektivnější výrobu přírodních doplňků stravy pro zdraví celé rodiny. Suroviny používané při výrobě se přísně sledují, testují a monitorují. Před každou certifikací podléhají analýze na přítomnost alergenů, nečistot, plnidel a potvrzuje se jejich účinnost. Zakladatel Claire Edwin Jamieson by byl pyšný na to, že se stala firma Jamieson celosvětově uznávanou a respektovanou nadnárodní společností. 

Kvalita značky Jamieson 

Jamieson Laboratories je nejstarším a největším kanadským výrobcem a distributorem přírodních vitamínů, minerálů, koncentrovaných výživových doplňků, bylinek a botanických léků. Pojďme si připomenout 5 produktů (nejen) pro jarní sezónu...

JAMIESON VITAMÍN C PREMIUM S BIOFLAVONOIDY 600MG

Vitamín C s obsahem bioflavonoidů - rutinu, hesperidinu, kvercetinu a rostlinných výtažků podporuje imunitní a nervový systém, tvorbu kolagenu, správnou funkci kostí, kloubů, svalů, zubů, zlepšuje propustnost krevních cév a chrání před oxidačním stresem.

 

JAMIESON ZINEK 25 MG S POSTUPNÝM UVOLŇOVÁNÍM

Zinek je esenciální minerál, od kterého závisí mnoho různých procesů buněčného metabolizmu. Hraje důležitou úlohu v našem růstu a vývoji, imunitní funkci, přenosu nervových signálů, zraku a reprodukci. Odhaduje se, že v lidském těle je více než 3 000 proteinů s funkčními místy vážícími zinek.

 

JAMIESON RESVERATROL 50 MG EXTRAKT Z ČERVENÉHO VÍNA

Extrakt z  hroznových jadérek a  antioxidant z červeného vína Resveravine® - podpora  pro kardiovaskulární systém. Unikátní složení eliminuje agresivní účinky volných radikálů, čímž působí proti stárnutí organismu. Obsahuje ingredience přírodního původu: resveratrol a jadérka z hroznů.

 

JAMIESON LYSIN 1 000 MG SE ZINKEM A VITAMÍNEM C

Lysin je jedním ze základních stavebních kamenů proteinů, které sehrávají strategickou roli při mnoha životních pochodech. Tato esenciální aminokyselina se stará o zlepšení našeho zdravotního stavu při virových a zánětlivých infekcích, pomáhá nás chránit před vznikem oparů, pozitivně ovlivňuje vstřebávání vápníku a tím i pevnost kostí, napomáhá zlepšit hojení ran a zlomenin, usnadnit trávení, snížit komplikace při cukrovce, zkvalitnit kardiovaskulární zdraví, zmírnit stres a zvýšit duševní čilost. Je tedy doslova nezastupitelnou univerzální aminokyselinou.

 

JAMIESON VITAMÍN D3 2000 IU

Vitamín D přispívá ke správnému vstřebávání a využití vápníku a fosforu, ke zdravému růstu a udržení zdravých kostí a zubů a ke správné činnosti imunitního systému a svalů. Vitamín D hraje důležitou roli v procesu dělení buněk.

 

NAŠE SOUTĚŽ

K připomínce jubilea patří tradičně oslavy a dárky. Oslavte s Jamieson Laboratories 100 let a zapojte se do soutěže o 5 balíčků pro imunitu s 5 doplňky stravy Jamieson.
Své odpovědi na soutěžní otázku můžete zasílat do konce května na magazin@hcom.cz, heslo: 100 LET.

 

Soutěžní otázka: Co je přirozeným zdrojem aminokyseliny lysinu?

a) Maso

b) Ovoce

Nápovědu hledejte ZDE

Zpět

PREVENCE KARDIO-VASKULÁRNÍCH CHOROB ONLINE

Od 29. května do 27. června 2024 můžete vystudovat odborný program kongresu KARDIO 2024, osvojit si aktuální poznatky z problematiky kardiovaskulárního zdraví, obohatit vaše poradenské programy v lékárně, seznámit se s novinkami lékárenského trhu nebo posílat své dotazy na přednášející tak, abyste měli takové informace, které pro vás budou využitelné v praxi. Na akreditovanou akci pro zaměstnance lékáren (celkem můžete získat 13 bodů do systému CV), kterou pořádá Healthcomm Professional, se můžete registrovat již nyní na www.healthcomm.cz/online-akce

NEJATRAKTIVNĚJŠÍ ZAMĚSTNAVATEL V OBLASTI FARMACIE 2024

Společnost GSK získala ocenění Randstad Award 2024, když byla vyhlášena nejatraktivnějším zaměstnavatelem v České republice v oblasti farmacie a zdravotnictví. Výsledky vzešly z veřejného mínění a hodnocení zaměstnanců v nezávislém průzkum Randstad Employer Brand Research. V letošním roce se do průzkumu zapojilo 165 zaměstnavatelů v ČR. V kategorii farmacie & zdravotnictví se na dalších místech po vítězné společnosti GSK umístily společnosti Zentiva a Roche.

TÝDEN ŠTÍTNÉ ŽLÁZY 25.–31. KVĚTNA

Letošní 16. ročník osvětové kampaně Týden štítné žlázy nese podtitul „Táhneme za jeden provaz“. Dlouhodobým cílem kampaně je zvýšit povědomí veřejnosti o různých formách poruch štítné žlázy, což může následně pomoci lépe a včas diagnostikovat ty, kteří o své nemoci nevědí. Onemocnění štítné žlázy je často bezpříznakové, ale včasný záchyt a léčba předejdou možným komplikacím. Endokrinologů je nedostatek, proto se o nemocné stará čím dál víc praktiků. Do jejich péče přejde až pětina pacientů. V České republice je Týden štítné žlázy odborně zaštítěn Českou endokrinologickou společností ČLS JEP a podpořen společností Merck.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

ANDROPAUZA
MODRÉ SVĚTLO A STÁRNUTÍ KŮŽE
CHRONICKÉ ZÁNĚTY