Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnySOUTĚŽ JAMIESON O TŘI BALÍČKY S ANTIOXIDAČNÍ OCHRANOUSpolečnost Jamieson Laboratories, která letos slaví 100 let od svého založení, se stala předním kanadským výrobcem a distributorem přírodních výživových doplňků s dlouholetou tradicí. Své místo na trhu s doplňky stravy a velkou oblibu u klientů si udržela díky patentovaným výrobním postupům a kontrolním testům kvality, čímž je zaručena MAXIMÁLNÍ AKTIVITA a BIOLOGICKÁ DOSTUPNOST použitých účinných látek. Nejmodernější technologie biologicky aktivní látky, získané z přírodních zdrojů, chemicky nemění a nezbavují přirozených vlastností žádnou z živin. 

JAMIESON SELEN 50 MCG 100 TBL.

Selen je základní stopový minerál s antioxidačními vlastnostmi, díky čemuž má schopnost zpomalit stárnutí a poškozování tkání v důsledku působení volných radikálů. Selen působí jako antioxidant, tvoří součást enzymu zvaného glutathion peroxidáza. Antioxidanty chrání buňky před poškozením volnými radikály, které jsou vedlejším produktem metabolismu kyslíku. Selen jako antioxidant může zabránit vzniku šedého zákalu a makulární degenerace, což jsou dvě nejčastější příčiny poškození zraku a slepoty u starších lidí. 

Jamieson Selen se vyrábí patentovanou technologií z pivovarských kvasnic, významného zdroje organického selenocysteinu, a patří k špičkovým produktům vlastního firemního výzkumu a vývoje kanadského výrobce přírodních vitamínů Jamieson Laboratories.

Pro organismus jsou biologicky dostupnější, tělo je umí zpracovat lépe než syntetické minerály.

JAMIESON RESVERATROL 50 MG EXTRAKT Z ČERVENÉHO VÍNA 30 KPS.

Resveratrol extrakt z hroznových jadérek z červeného vína obsahuje jedinečnou kombinaci dvou klinicky ověřených složek - LeucoselectTM Phytosome® (komplex fosfatidylcholinu z hroznových jadérek) a Resveravin® extrakt resveratrolu. Hroznová jadérka se tradičně používají na podporu zdraví srdce, krevního oběhu, zdraví očí a hojení ran. Hroznové jadérko obsahuje proantokyanidiny, které jsou silnými antioxidanty a které mohou pomoci udržovat celkové zdraví.

Více o resveratrolu jsme psali ZDE

Jamieson Resveratrol extrakt z červeného vína s výtažkem z hroznových jadérek poskytuje všechny přínosy pro kardiovaskulární zdraví spojené s benefity obsaženými při konzumaci šesti sklenic červeného vína - bez obsahu kalorií nebo alkoholu.

 

JAMIESON VITAMÍN E 200 IU 100 KPS.

Vitamin E chrání vitamíny A a C před oxidací. Vitamíny E, C a betakaroten se běžně nazývají „antioxidační vitamíny", protože nejen že odvracejí oxidativní poškození, ale společně vzájemně znásobují svou ochrannou sílu. Chrání před neustálým rizikem z potenciálně škodlivých řetězců volných radikálů. Vitamin E jako antioxidant chrání nejen před vnitřními oxidativními poškozeními vyvolanými metabolickými reakcemi, ale také před vnějšími faktory. Chrání před škodlivými účinky znečištěného životního prostředí, cigaretového kouře a UV záření. 

Jamieson Vitamin E je vyroben z přírodních zdrojů a je farmaceuticky testován pro zaručení plné účinnosti a absolutní klinické čistoty.

Vitamin E ze sóji je mnohonásobně biologicky dostupnější formou vitamínu E a nakonec se mnohem efektivněji vstřebává než syntetický vitamín E.

Obsahuje d-alfatokoferol - biologicky nejdostupnější formu vitamínu E.

 

JAMIESON LYKOPEN 10000 MCG 60 TBL.

Lykopen - karotenoid, který rajčatům dodává jasnou červenou barvu - se přeměňuje na vitamín A. Vitamín A (označovaný také jako "retinol") redukuje příznaky stárnutí tím, že podporuje tvorbu kolagenu. Lykopen prokazatelně zmírňuje následky poškození způsobeného slunečním zářením, podporuje regeneraci buněk a redukuje zarudnutí pokožky. Tento antioxidant má také pozitivní vliv na mastnou pokožku, protože zmírňuje zánět, který vede k nadměrné tvorbě mazu a vyrážkám. 

Jamieson Lykopen 10000 µg obsahuje také rajčatový prášek - poskytuje příznivé účinky rajčat.

Rajčata jsou bohatá na vitamín C a obsahují značné množství vitamínu A, B, draslíku, železa a fosforu.

Jamieson Lykopen rajčatový koncentrát se získává z přírodních zdrojů a je farmaceuticky testován pro zaručení účinnosti a absolutní klinické čistoty.

Obsahuje 10 mg čistého aktivního lykopenu. Obsahuje přírodní rajčatový prášek získaný z reálných rajčat. 

Odpovězte na soutěžní otázku a pošlete nám svůj tip na magazin@hcom.cz do konce září 2022.

Tři správné odpovědi odměníme balíčkem produktů s antioxidační ochranou od společnosti Jamieson. 

Soutěžní otázka:

Z jakého přírodního zdroje se vyrábí selen nacházející se v produktech Jamieson?

a) z rajčat

b) z pivovarských kvasnic

Zpět

SVĚTOVÝ DEN DÁRCŮ KRVE

Mezinárodní federace Červeného kříže a Červeného půlměsíce, Mezinárodní federace dárců krve a Mezinárodní společnosti transfúzního lékařství se spojily a vznesly myšlenku vyhlášení Světového dne dárců krve. 14. června veřejně děkují těm, kteří darují krev, protože právě dárci krve zachraňují denně mnoho životů po celém světě. V tento den se narodil držitel Nobelovy ceny Karl Landsteiner, který objevil Rh faktor v krvi. Odběr plné krve trvá přibližně 5 až 10 minut, odebírá se 450 ml. Přístrojové odběry krevních složek trvají kolem hodiny, nejčastěji se tímto způsobem odebírá plazma a krevní destičky.

MIKROBIOM LIDSKÉHO TĚLA V SOUVISLOSTECH

Ojedinělý on-line kongres s problematikou lidského mikrobiomu, který připravila společnost Healthcomm Professional a akreditovala ho u ČLnK, končí 7. června. Nyní můžete lektorům zasílat své doplňující otázky k jejich sdělením. Odpovědi zveřejníme v prostředí kongresu a následně na Magazínu. Na akci, která byla ohodnocena 10 body do systému CV, se můžete přihlásit přes banner na Magazínu nebo na stránkách www.healthcomm.cz

MIGRENIKŮM DVEŘE OTEVŘENÉ

Dny otevřených center pro léčbu migrény se letos odehrají v šesti regionech. První specializované centrum otevře své dveře 1. června v 15:00 v Městské poliklinice Praha. Od 15:00 do 18:00 budou k dispozici také individuální konzultace s odborníky přímo na místě. 14. června bude akci následovat centrum v Nemocnici Teplice. Do podzimní vlny se zapojí další čtyři nemocnice. Na akci se představí i pacientská organizace Migréna-help. Detaily k akci na www.omigrene.cz.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie