Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnySOUTĚŽ O PRÉMIOVÝ TLAKOMĚR V BARVĚ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRUMicrolife BP B6 FAVOURITE - tlakoměr s detekcí atriální fibrilace

Hypertenze a fibrilace síní (AF) jsou nejběžnějšími rizikovými faktory srdečních chorob a mrtvice, kterým lze předcházet. Znát svůj krevní tlak a zda máte AF, je prvním krokem v pro aktivní prevenci mrtvice.

BP B6 Favourite je prémiový tlakoměr pro vaše zdraví. Detekuje atriální fibrilaci s vysokou přesností a po každém měření zobrazuje srovnání aktuálního měření s průměrem předchozích měření krevního tlaku. 

Microlife je jedním ze světových lídrů ve vývoji a výrobě lékařských diagnostických přístrojů pro domácí monitorování a institucionální použití. Tlakoměry, digitální teploměry, přístroje pro péči o dýchací cesty aj. jsou hlavní oblastí činností společnosti Microlife.

 

AFIBsens - Selektivní, vysoce přesná detekce předsíňové arytmie - atriální fibrilace pro včasnou prevenci cévní mozkové příhody (patentovaná funkce, kterou disponuje celosvětově výhradně značka Microlife).

IHB - Detekce nepravidelného srdečního rytmu - srdeční arytmie bez bližší specifikace (tuto funkci mají také jiné certifi kované tlakoměry).

MAM - Patentovaná technologie - 3 měření v jednom kroku pro vysokou spolehlivost výsledků. Spolehlivé výsledky také při zvýšeném tlaku krve a následná kontrola léčby.

Gentle+ technologie zajišťuje optimální rychlost a kontrolu tlaku pro pohodlné měření (dvojnásobná kontrola tlaku krve při napouštění a vypouštění manžety).

Indikátor správného nasazení manžety upozorní na chybu při nesprávném nasazení manžety. Chybějící indikátor (✓) - měření zopakovat.

LED barevná indikace naměřených hodnot.

Zobrazení porovnání naměřené hodnoty krevního tlaku s uloženou průměrnou hodnotou.

Paměť pro 99 údajů měření pro každého z 2 uživatelů.

Klinicky ověřené - Přístroj je klinicky ověřen podle protokolu Britské a irské společnosti pro hypertenzi a ohodnocen stupněm A/A.

Příprava pro správné měření:

  • Vyberte si klidné prostředí
  • Vyčkejte 2 hodiny po velkém jídle
  • Nepijte kávu a nekuřte 30 minut před měřením
  • Před měřením se vyhněte aktivitám
  • V případě potřeby vyprázdněte močový měchýř a střevo
  • Před měřením krevního tlaku seďte v klidu 5 minut
  • Pokud je to možné, neměřte si tlak, když jste ve stresu, nebo se cítíte nepohodlně
  • Odstraňte přiléhavé oděvy z ramene. Aby se zabránilo zúžení, rukávy by se neměly ohrnovat - při plochém složení nezasahují do manžety

 

NAŠE SOUTĚŽ

Každý si vybírá tlakoměr na základě funkcí, ale my vám nabízíme prémiový tlakoměr s těmi nejlepšími vlastnostmi, kde si můžete navíc vybrat barvu, jaká se vám líbí.

Odpovězte nejpozději do konce listopadu na soutěžní otázku, vyplňte svoji adresu případného dodání tlakoměru a preferenci barvy přístroje.

Odpovědi posílejte na magazin@hcom.cz, heslo TLAKOMĚR. V soutěži jsou hned 3 tlakoměry!

Soutěžní otázka:

Víte, v kolika barevných provedeních naleznete novinku Microlife -  tlakoměr Microlife BP B6 Favourite?

a) ve 4

b) v 5

Nápověda na https://www.microlife.cz/produkty/krevni-tlak

Zpět

SVĚTOVÝ DEN DÁRCŮ KRVE

Mezinárodní federace Červeného kříže a Červeného půlměsíce, Mezinárodní federace dárců krve a Mezinárodní společnosti transfúzního lékařství se spojily a vznesly myšlenku vyhlášení Světového dne dárců krve. 14. června veřejně děkují těm, kteří darují krev, protože právě dárci krve zachraňují denně mnoho životů po celém světě. V tento den se narodil držitel Nobelovy ceny Karl Landsteiner, který objevil Rh faktor v krvi. Odběr plné krve trvá přibližně 5 až 10 minut, odebírá se 450 ml. Přístrojové odběry krevních složek trvají kolem hodiny, nejčastěji se tímto způsobem odebírá plazma a krevní destičky.

MIKROBIOM LIDSKÉHO TĚLA V SOUVISLOSTECH

Ojedinělý on-line kongres s problematikou lidského mikrobiomu, který připravila společnost Healthcomm Professional a akreditovala ho u ČLnK, končí 7. června. Nyní můžete lektorům zasílat své doplňující otázky k jejich sdělením. Odpovědi zveřejníme v prostředí kongresu a následně na Magazínu. Na akci, která byla ohodnocena 10 body do systému CV, se můžete přihlásit přes banner na Magazínu nebo na stránkách www.healthcomm.cz

MIGRENIKŮM DVEŘE OTEVŘENÉ

Dny otevřených center pro léčbu migrény se letos odehrají v šesti regionech. První specializované centrum otevře své dveře 1. června v 15:00 v Městské poliklinice Praha. Od 15:00 do 18:00 budou k dispozici také individuální konzultace s odborníky přímo na místě. 14. června bude akci následovat centrum v Nemocnici Teplice. Do podzimní vlny se zapojí další čtyři nemocnice. Na akci se představí i pacientská organizace Migréna-help. Detaily k akci na www.omigrene.cz.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie