Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnyVELKÁ VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽO tom, odkud se vlastně vzala legenda vedoucí k oslavě svátku sv. Valentýna, se můžeme dočíst různé příběhy. Proč ale slavíme romantický svátek 14. února, to víme jistě. Chceme vyjádřit své city tomu, kdo je našemu srdci nejmilejší. Někdo si pouto lásky pomyslně zamyká visacím zámkem, jiný se drží pořekadla, že láska prochází žaludkem, a pozve svoji drahou polovičku na slavnostní večeři při svíčkách. Někomu stačí předat květinu nebo poslat valentýnskou SMS. Víte, že z britských ostrovů pochází starobylý zvyk zasílání anonymních dopisů na svátek sv. Valentýna? Vy si raději svoji valentýnku podepište.

Romantická je i 3D valentýnská místnost naší únorové soutěže. Vstupte, nasajte informace o produktech, které zúročíte v testu, a oslavte tento svátek možností vyhrát hezké ceny od Magazínu.

VSTUP DO VALENTÝNSKÉ SOUTĚŽE 

Zpět

MIKROBIOM LIDSKÉHO TĚLA V SOUVISLOSTECH

Zveme vás na ojedinělý on-line kongres s problematikou lidského mikrobiomu, který připravila společnost Healthcomm Professional a akreditovala ho u ČLnK. Existuje standardní zdravý mikrobiom? Co o mikrobiomu vlastně víme? Od 9. 5. do 7. 6. 2023 můžete vystudovat přednášky 9 lektorů, přenést se do Paříže – kolébky mikrobiologie, a to díky prostředí Pasteurova ústavu. Na akci, která byla ohodnocena 10 body do systému CV, se můžete přihlásit přes banner na Magazínu nebo na stránkách www.healthcomm.cz

MIGRENIKŮM DVEŘE OTEVŘENÉ

Dny otevřených center pro léčbu migrény se letos odehrají v šesti regionech. První specializované centrum otevře své dveře 1. června v 15:00 v Městské poliklinice Praha. Od 15:00 do 18:00 budou k dispozici také individuální konzultace s odborníky přímo na místě. 14. června bude akci následovat centrum v Nemocnici Teplice. Do podzimní vlny se zapojí další čtyři nemocnice. Na akci se představí i pacientská organizace Migréna-help. Detaily k akci na www.omigrene.cz.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie